ترکیب استقلال در بازی امروز مقابل صنعت نفت (۸ آذر ۱۴۰۰)

تیم فوتبال استقلال تهران امروز دوشنبه (۸ آذر ۱۴۰۰) در بازی هفته هفتم لیگ برتر با تیم صنعت نفت آبادان دیدار خواهد کرد و فرهاد مجیدی برای ترکیب استقلال در بازی امروز تغییراتی را در ترکیب اصلی و لیست ۱۸ نفره استقلال ایجاد کرده است.

ترکیب استقلال در بازی امروز

ترکیب استقلال در بازی امروز

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال که در فصل نقل و انتقالات بازیکنان جدید زیادی را به این تیم اضافه کرده است، هنوز به یک ترکیب ثابت نرسیده و در هر بازی ترکیب جدیدی را امتحان میکند که البته همین موضوع باعث گمراهی تیم مقابل در آنالیز آنها میشود. مجیدی در بازی امروز مقابل صنعت نفت تیمش را با چند تغییر نسبت به بازی قبل و با ترکیب زیر به میدان خواهد فرستاد.

در بازی امروز در ترکیب استقلال، علیرضا رضایی دروازه بان سوم استقلال که در دو دیدار گذشته موفق به کلین شیت شده درون دروازه آبی ها خواهد ایستاد.

مرادمند به همراه سیاوش یزدانی مدافعان میانی استقلال خواهند بود.

وریا غفوری به همراه جعفر سلمانی به عنوان دو دفاع راست و چپ این فرصت را دارند تا در حملات شرکت کنند.

مهدی مهدی پور به همراه روزبه چشمی هافبک های میانی استقلال در بازی امروز هستند.

مجیدی در بازی امروز استقلال از آرش رضاوند به عنوان هافبک هجومی در تیمش استفاده میکند و در دو طرف او نیز کوین یامگا در نقش وینگر راست و امیرحسین حسین زاده در نقش وینگر چپ ۳ هافبک تهاجمی استقلال را تشکیل خواهند داد.

رودی ژستد هم تک مهاجم خط حمله ترکیب اصلی استقلال در سیستم جدید ۴-۲-۳-۱ است.

لیست ۱۸ نفره استقلال برای بازی امروز

محمدرضا آزادی، رشید مظاهری، بابک مرادی و آرمان رمضانی در لیست ۱۸ نفره استقلال برای بازی امروز قرار ندارند، ارسلان مطهری هم از روی نیمکت شاهد بازی خواهد بود تا در صورت نیاز نیمه دوم به زمین برود.

لیست بازیکنان ترکیب اصلی استقلال برای بازی امروز مقابل صنعت نفت به شرح زیر است:

علیرضا رضایی – سیاوش یزدانی – حسین مرادمند – جعفر سلمانی – وریا غفوری – روزبه چشمی – مهدی مهدی پور – آرش رضاوند – امیرحسین حسین زاده – کوین یامگا – رودی ژستد

ساعت بازی امروز استقلال

استقلال تهران امروز دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ در بازی هفته هفتم لیگ برتر، ساعت ۱۶:۰۰ در شهر آبادان میهمان تیم فوتبال صنعت نفت خواهد بود که این بازی از شبکه سه به صورت زنده پخش خواهد شد.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : سنگین ترین شکست های پرسپولیس و استقلال در آسیا

اگر می خواهید بیشتر بدانید : رتبه جهانی استقلال و پرسپولیس در رنکینگ فیفا

اگر می خواهید بیشتر بدانید : بازیکنان جدید استقلال برای فصل ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ