ترکیب استقلال در بازی امروز مقابل نفت مسجدسلیمان (۲۹ تیر ۱۴۰۰)

تیم فوتبال استقلال تهران امروز سه شنبه (۲۹ تیر ۱۴۰۰) با نفت مسجدسلیمان در بازی هفته ۲۸ لیگ برتر دیدار خواهد کرد و فرهاد مجیدی برای ترکیب استقلال در بازی امروز تغییرات عمده ای را در ترکیب اصلی و لیست ۱۸ نفره استقلال ایجاد کرده است.

ترکیب استقلال در بازی امروز

ترکیب استقلال در بازی امروز

فرهاد مجیدی سرمربی آبی های پایتخت در این دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان دو نفر از بازیکنان خود را در اختیار ندارد و از آنجایی که نتیجه هم تأثیر چندانی در جایگاه این تیم در جدول لیگ ندارد، تیمش را با چند تغییر مهم و با ترکیب زیر به میدان خواهد فرستاد.

در بازی امروز در ترکیب استقلال، سید حسین حسینی دروازه بان شماره یک آبی ها که در دربی هم عملکرد خوبی داشت جایش را به رشید مظاهری داد تا پس از مدتها برای تیمش به میدان برود.

با توجه به مصدومیت عارف غلامی و مرادمند، مجیدی ناچار به استفاده از محمد نادری در پستی جدید شد و در بازی امروز به همراه دانشگر و سیاوش یزدانی مدافعان استقلال خواهند بود.

سبحان خاقانی جایگزین ویا غفوری شده و به همراه بابک مرادی به عنوان دو هافبک راست و چپ این فرصت را دارند تا در حملات شرکت کنند.

مسعود ریگی روی نیمکت خواهد بود تا مهدی پور به همراه رضاوند هافبک های میانی استقلال در بازی امروز باشند.

مجیدی در بازی امروز استقلال از فرشید اسماعیلی به عنوان هافبک هجومی در تیمش استفاده میکند.

آرمان رمضانی و مهدی قایدی هم دو مهاجم خط حمله ترکیب اصلی استقلال در سیستم ۳-۵-۲ هستند.

لیست ۱۸ نفره استقلال برای بازی امروز

هروویه میلیچ که ایران را ترک کرده به همراه عارف غلامی و محمدحسین مرادمند که مصدومند در لیست ۱۸ نفره استقلال برای بازی امروز قرار ندارند، دیاباته و وریا غفوری هم از روی نیمکت شاهد بازی خواهند بود تا در صورت نیاز نیمه دوم به زمین بروند.

لیست بازیکنان ترکیب اصلی استقلال برای بازی امروز مقابل نفت مسجدسلیمان به شرح زیر است:

رشید مظاهری – محمد دانشگر – سیاوش یزدانی – محمد نادری – مهدی مهدی‌پور – سبحان خاقانی – فرشید اسماعیلی – آرش رضاوند – بابک مرادی – آرمان رمضانی و مهدی قایدی

ساعت بازی امروز استقلال

استقلال تهران امروز سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ در بازی هفته ۲۸ لیگ برتر، ساعت ۲۱:۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجد سلیمان خواهد رفت که این بازی از شبکه سه به صورت زنده پخش خواهد شد.

اگر می خواهید بیشتر بدانید :رتبه جهانی استقلال و پرسپولیس در رنکینگ فیفا

اگر می خواهید بیشتر بدانید :سنگین ترین شکست های پرسپولیس و استقلال در آسیا

اگر می خواهید بیشتر بدانید :بازیکنان جدید استقلال برای فصل ۱۴۰۰

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *