فیس لیفت فولکس گل برای ۲۰۲۲

نسل پنجم فولکس واگن گل که بعنوان بهترین خودرو در آمریکای جنوبی بفروش می رسد و بر اساس فولکس پولو در برزیل ساخته می شود، بزودی با چهره ای تازه به بازار می آید. این خودرو از سال ۲۰۰۹ تولید می شود و امسال اولین فیس لیفت آن ارائه می شود.

VW Gol hatchback Facelift

VW Gol hatchback Facelift

گل که در ایران هم خودرویی شناخته شده و محبوب بود و این روزها با مدلهای چینی جایگزین شده، یک خودروی مردمی و با صرفه بحساب می آید. البته گل مونتاژ ایران از نسل سوم این خودرو بود که سال ۹۴ معرفی شده بود و تا سال ۲۰۰۳ تولید می شد. فیس لیفت گل جدید چهره بروزتری به آن بخشیده اما هنوز با یک خودروی امروزی و سایر تولیدات فولکس غیر قابل مقایسه است. عمده تغییرات در چراغهای جلو و سپر عقب مشاهده می شوند که یک تصویر از جتا را بنمایش می گذارند.

VW Gol hatchback Facelift Rear

VW Gol hatchback Facelift

موتورهای فعلی گل تنها یک لیتر حجم دارند و نوع بنزینی ۷۲ اسب بخار و نوع الکلی (با سوخت بیواتانول) ۷۶ اسب بخار نیرو تولید می کنند. شتاب صفر تا صد این خودرو ۱۲٫۹ ثانیه و حداکثر سرعت آن ۱۶۵ کیلومتر بر ساعت می باشد. البته موتور ۱٫۶ لیتری ۱۰۰ اسب بخاری نیز قابل انتخاب است.

VW Gol hatchback Facelift 2013

VW Gol hatchback

VW Gol hatchback Facelift 2013

VW Gol hatchback

VW Gol hatchback Facelift dashboard

VW Gol dashboard

تغییرات داخلی محدود به اصلاح لوازم، تغییر طراحی دریچه های ورودی هوا (این یکی را از تندر و رانا و تیبا و پراید و … الهام گرفته اند!) و تغییر سیستم صوتی می شوند.

VW Gol hatchback Facelift seat

VW Gol hatchback

VW Voyage sedan Facelift rear

VW Voyage sedan

VW Voyage sedan Facelift 2013

VW Voyage sedan

نمونه سدان فولکس گل هم با نام Voyage هم از همین تغییرات تبعیت می کند.

فولکس واگن ۲۰۲۲ فیس لیفت

فیسبوک


مجله پدال

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ