فیفا به خاطر اعدام در ورزشگاه سبزوار تذکر داد

۳۱فروردین۱۳،

رییس فدراسیون فوتبال دربارهٔ اینکه فیفا از فدراسیون دربارهٔ برگزاری مراسم اعدام در یکی از ورزشگاه‌های سبزوار توضیح خواسته است، تصریح کرد: فیفا برای ما نامه نوشت اما این موضوع مربوط به ۲ ماه پیش است. فیفا در آن نامه از فدراسیون ایران توضیح نخواسته بود بلکه تذکر داد که این کار در ورزشگاه‌ها انجام نشود.

به گزارش ممتازنیوز، علی کفاشیان در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه برگزاری اردوی تیم ملی در اروپا و انجام بازی تدارکاتی با اسپانیا یا پرتغال در صورتی که تیم ملی به پلی‌آف انتخابی جام جهانی برود فقط در حد حرف است، اظهار کرد: فعلا کارلوس کی‌روش درخواستی را مطرح کرده اما در حد یک درخواست و حرف است و باید ببنیم اوضاع در آینده چه می‌شود. ما امیدواریم تیم ملی به عنوان یکی از دو تیم گروه به طور مستقیم راهی جام جهانی شود اما در غیر این صورت، برنامه‌های بعدی تیم ملی و هر تصمیمی که بخواهیم دربارهٔ‌اش بگیریم مربوط به آینده است.

وی همچنین دربارهٔ اینکه فیفا از فدراسیون دربارهٔ برگزاری مراسم اعدام در یکی از ورزشگاه‌های سبزوار توضیح خواسته است، تصریح کرد: فیفا برای ما نامه نوشت اما این موضوع مربوط به ۲ ماه پیش است. فیفا در آن نامه از فدراسیون ایران توضیح نخواسته بود بلکه تذکر داد که این کار در ورزشگاه‌ها انجام نشود. ما هم نامه را به مراجع ذی‌صلاح ارجاع دادیم تا بررسی کنند و دیگر شاهد چنین برنامه‌هایی نباشیم.

رییس فدراسیون دربارهٔ درخواست ایران برای تغییر زمان بازی‌های مقدماتی جوانان آسیا که با بازی‌های جام جهانی نوجوانان تداخل زمانی داشت به ایسنا گفت: زمان بازی‌های مقدماتی به بعد از مسابقات جام جهانی نوجوانان تغییر نکرد و باید قبل از این رقابت‌ها انجام شود. چندین تاریخ پیشنهادی را برای برگزاری بازی‌ها گفته‌اند و ما هم پیشنهادمان را اعلام کردیم. به هر حال تیم نوجوانان باید هرچه سریعتر شکل گیرد تا برای حضور در این بازی‌ها و صعود به مرحله نهایی قهرمانی آسیا آماده شود.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ