فیلم‌های جشنواره کودک در مناطق زلزله زده اکران می‌شود

سینما و تلویزیون > جشنواره
رئیس سازمان سینمایی از تلاش این سازمان برای اکران فیلم‌های این دوره از جشنواره در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: برای اینکه از بچه‌های آسیب دیده در مناطق زلزله زده که بیشترین داغ را دیده‌اند دلجویی کنیم؛ تصمیم داریم فیلم‌های این دوره از جشنواره را در مناطق محروم مرزی و زلزله زده اکران کنیم؛ در همین راستا قرار است برنامه‌هایی هم در این مناطق اجرا شود.

به گزارش ایلنا، جواد شمقدری در حاشیه آیین گشایش بیست ‌و ‌ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، افزود: امیدوارم این جشنواره و همه دست اندرکاران فرهنگی کشور بتوانند سهم خودشان را برای کودکان و بچه‌های سرزمین ایران ادا نموده و کارهای جذاب و شادی را هم ارایه دهند.

وی جشنواره کودک را از یکی از بهترین جشنواره‌های موضوعی کشور دانست و گفت: مخاطب خاصی مثل کودکان و نوجوانان ویژگی‌های متفاوتی را در حوزه ساخت اثر می‌طلبند و این جشنواره که و بعد از جشنواره فیلم فجر مهم‌ترین جشن سینمایی به شمار می‌آید به مسولان و فیلمسازان انگیزه می‌دهد که بیشتر و دلسوزانه‌تر در حوزه این مخاطبان خاص کار کنند.

شمقدری در پایان گفت: با توجه به قدمت خوبی که این جشنواره دارد و همچنین با در نظر گرفتن تثبیت جایگاه اصفهان به عنوان محل برگزاری این جشنواره امیدوارم که مدیران دلسوز شهر کاری کنند که جشنواره فیلم کودک در اصفهان بماند.


RSS
بازنشر: ممتازنیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *