فیلم های اکران نوروزی سینماها مشخص شدند +عکس

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از خبر آنلاین : قرارداد اکران ۳ فیلم برای اکران نوروز مشخص شد و فیلم گشت ۲ هنوز اجازه حضور در اکران نوروزی را پیدا نکرده است.
جلسه شورای صنفی اکران امروز دوشنبه دوم اسفند ۹۵ برگزار شده است و در این جلسه قرارداد اکران فیلم های جدید به ثبت رسیده است.
در جلسه امروز شورای صنفی نمایش قرارداد سه فیلم اکران نوروز قطعی شده است.
در این جلسه قرارداد فیلم «نقطه کور» با کف فروش ۴ هفته بعد از فیلم «خوب، بد، جلف» در سرگروه زندگی، «سه بیگانه» با کف فروش چهار هفته برای اکران نوروزی در سرگروه ماندانا ثبت شده است.
همچنین اکران فیلم «هلن» از تاریخ ۴ اسفند در سرگروه کورش خواهد بود و با ثبت قرارداد فیلم «ماجرای نیمروز» با کف فروش ۴ هفته برای اکران نوروزی در سرگروه کورش این فیلم هم روی پرده می رود.
فیلم «یک روز بخصوص» نیز با کف فروش ۴ هفته برای اکران نوروزی در سرگروه آزادی درنظر گرفته شده است.
حذف سرگروهی سینما آفریقا بنا به اعتراض شورای عالی تهیه‌کنندگان و جایگزینی «سینما قدس» برای سرگروهی بعد از برنامه اکران نوروز ۹۶ از دیگر مصوبات جلسه امروز بود.
بر این اساس سینما آفریقا فقط تا پایان برنامه اکران نوروزی سرگروه خواهد بود.
تعویض فیلم «شاباش» در سرگروه آفریقا به خاطر کف فروش پایین با فیلم «ماحی» از تاریخ ۴ اسفند و تعویض فیلم «چهار اصفهانی در بغداد» در سرگروه ماندانا به خاطر کف فروش پایین با فیلم «افسونگر» از تاریخ ۴ اسفند نیز از مصوبات جلسه شورای صنفی اکران بود.

فیلم های اکران نوروزی سینماها مشخص شدند +عکس

تاریخ انتشار خبر: ۲۲ February 2017 | 5:10 am
باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *