فیلم هیچ‌کدام از نامزدهای انتخاباتی را نمی‌سازم

۰۲خردادماه،

ممتازنیوز:رامبد جوان بازیگر و کارگردان سینمای ایران تاکید کرد که با وجود پیشنهاد از سوی سه نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری، وی فیلم تبلیغاتی هیچ نامزدی را نمی‌سازد.

به گزارش مهر، رامبد جوان بازیگر و کارگردان سینمای ایران با رد خبر ساخت فیلم تبلیغاتی محسن رضایی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اعلام این خبر در برنامه تلویزیونی “هفت” از اساس اشتباه بود. در قبل گفتگویی دربارهٔ ساخت فیلمی دربارهٔ محسن رضایی مطرح شده بود اما هیچ مذاکره‌ای نهایی نشد و در نهایت هم این مساله منتفی شد.

وی در ادامه افزود: من فکر می کنم اعلام این خبر در یک برنامه زنده تلویزیونی تنها بر اساس گفتگو‌های اولیه و شنیده‌ها بوده و آنها دیگر سراغی از صحت خبر نگرفته‌اند.

جوان در ادامه صحبت‌هایش متذکر شد: غیر از محسن رضایی صحبت‌هایی شده بود که فیلم دو نامزد دیگر یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را نیز بسازم اما با هیچ یک از آنها به نتیجه نرسیدم.

این بازیگر و کارگردان سینمای ایران در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا در نهایت فیلم تبلیغاتی یکی از نامزدهای انتخابات را می‌سازد یا خیر؟ گفت: ساخت فیلم هر یک از نامزدها از سوی من منتفی است همچنین نام دو نامزدی را که قرار بود فیلم آنها را بسازم نمی‌توانم بگویم. اما آنچه مسلم است محسن رضایی سومین نامزد انتخابات ریاست جمهوری بود و هیچ قرار و قراردادی برای ساخت این فیلم منعقد نشد و این خبر از اساس نادرست است.


باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *