قالیباف در کرج به خودروسازان تاخت

محمد باقر قالبیاف گفت: امروز حل مسائل و دغدغه‌های اقتصادی اولویت اول ماست و باید کسی به عنوان رییس جمهور روی کار بیاید که به این دغدغه نگاه جدی داشته باشد.

قالیباف در کرج به خودروسازان تاخت

به گزارش ممتاز نیوز، محمد باقر قالیباف شامگاه شنبه، دوم تیرماه در جمع مردم کرج ضمن ابراز خرسندی از حضور در البرز به عنوان استانی با بیش از پنج هزار شهید اظهار کرد: یاد کنیم از شهدا و امام شهدا، از شهدایی که افتخار همیشگی تاریخ ایران اسلامی هستند.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های مادی و معنوی امروز کشور مدیون این شهدا هستند، توضیح داد: به عنوان کسی که در ابتدای انقلاب در مبارزات بوده و توفیق خدمت به شما را داشته‌ام باید بگویم که انقلاب اسلامی به مردم این فرصت را داده که تعیین کننده سرنوشت خودشان باشند. به طور روشن جمعه پیش رو انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم و در کنار هم بالاترین مسئول اجرایی کشور را انتخاب می‌کنیم.

قالیباف توضیح داد: امروز هر کسی در این میدان پا می‌گذارد باید کارنامه و عملکردی داشته باشد و با تمام توان برای حل مشکلات تلاش کند.

وی اظهار کرد: امروز حل مسائل و دغدغه‌های اقتصادی اولویت اول ماست و باید کسی به عنوان رییس جمهور روی کار بیاید که به این دغدغه نگاه جدی داشته باشد.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: باید به دنبال حفظ قدرت خرید مردم در تمامی اقشار جامعه باشیم.

وی با بیان اینکه باید به تمام ظرفیت‌های کشور توجه شود، گفت: امروز در حوزه هوا فضا در طراز قدرت‌های بزرگیم ولی در صنعت خودرو علی رغم اینکه بیش از پنج دهه است که فعالیت داریم اصلا شرایط خوبی نداریم و خودروها را سه تا چهاربرابر گران‌تر از خودروهای هم‌طراز به مردم می‌فروشیم. از لحاظ کیفیت هم که خودروهای داخلی وضع مناسبی ندارند و در این شرایط هم مشتری ناراضی است هم تولیدکننده.

وی گفت: ما در حوزه پتروشیمی به گونه‌ای مدیریت کرده‌ایم که اگر گاز خام را به همین گونه بفروشیم برایمان بهتر است که آن را تبدیل به متانول کنیم.

وی با بیان اینکه ما در بحث فناوری‌ها با محدودیت مواجهیم و همین باعث شده نتوانیم از ارزش افزوده بخش‌های مختلف استفاده کنیم؛ افزود: بعضی از آقایان می‌گویند اجازه ندادند ما کار کنیم، جلوی ما را گرفتند وگرنه مشکلمان را با آمریکا حل کرده بودیم، فلان سنگ را از میان برداشته بودیم و … خب اگر مدیر نالایقی هستی بیا جلو صادقانه به مردم بگو نمی‌گذارند ما کار کنیم و استعفا بده و برو.

وی تاکید کرد: چرا تا روز آخر در قدرت می‌مانی و آن‌وقت می‌فهمی که کاری از دستت برنمی‌آید و بعد آنقدر رو داری که با آن کارنامه باز هم آمدی و به مردم می‌گویی ما باز آمده‌ایم که به شما خدمت کنیم.

این کاندیدای ریاست جمهوری گفت: مردم آگاهانه تصمیم بگیرید من به شما قول داده‌ام که در حوزه معیشتی، سلامت و مسکن اقدامات موثری انجام دهم و پای قولم هم می‌مانم.

قالیباف اضافه کرد: ما قادریم در ۸۰ درصد شهرها و در همه روستاها در محدوده‌ای که در طرح مسکونی باشد به همه کسانی که مسکن ندارند نفری ۲۰۰ متر زمین بدهیم تا بتوانند این دغدغه خود را حل کنند.

وی تاکید کرد: امروز خداوند موقعیتی به ما داده و باید از این فرصت‌ها به بهترین شکل برای خدمت رسانی به مردم استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: ما اگر به دنبال تحول هستیم باید به مردم تکیه کنیم و به نخبگان خود باور و اعتماد داشته باشیم. تصمیم سازی را باید به اهلش بسپاریم و باید آنها را احترام کنیم که کشور را ترک نکنند.

انتهای پیام/


استانی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.