قالیباف: نیروی انتظامی مایۀ افتخار کشور و نماد ارائه بهترین خدمات است

قالیباف: نیروی انتظامی مایۀ افتخار کشور و نماد ارائه بهترین خدمات است

رییس مجلس شورای اسلامی نیروی انتظامی را مایۀ افتخار کشور و نماد ارائه بهترین خدمات دانست و گفت: تک‌تک پلیس‌های ما امروز توأمان مظهر اقتدار و مهربانی هستند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، محمدباقر قالیباف در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت:

«‏روز و هفتۀ نیروی انتظامی را به همۀ قهرمانان مخلص، متخصص و وظیفه‌شناس این نیرو تبریک می‌گویم. نیروی انتظامی در ارائۀ خدمت به مردم و حفظ امنیت آنها مثل خورشید است. سیاه و سفید و خاکستری نمی‌شناسد و به همه یکسان می‌تابد. پلیس به همه یکسان خدمت ارائه می‌کند و هیچکس را بر دیگری برتر نمی‌داند.
نیروی انتظامی، مظهر امنیت در جمهوری اسلامی است و نخواهد گذاشت که امنیت و آرامش هر کدام از هموطنان عزیز ما در هیچ کجای ایران پهناور به خطر بیفتد. در سال‌هایی که توفیق در این مجموعه را داشتم تأکید می‌کردم که هدف ما این است که اگر در مدرسه از فرزندانمان بپرسند که پدر یا مادر شما چه شغلی دارد، با افتخار و سربلندی و با سینۀ ستبر بگوید: پلیس. حالا امروز مطمئنم که نیروی انتظامی مایۀ افتخار کشور و نماد ارائه بهترین خدمات است. تک‌تک پلیس‌های ما امروز توأمان مظهر اقتدار و مهربانی هستند.⁣
همچنان خود را عضوی از خانوادۀ پرافتخار پلیس می‌دانم و به سالها توفیق خدمت در این مجموعۀ پیشرو، متخصص، فداکار و مهربان افتخار می‌کنم.»

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ