قاچاقچی مواد مخدر با لباس دخترانه! + عکس

۲۵ام بهمن ،

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی از دستگیری پسری که با پوشیدن لباس دخترانه قصد فریب مأموران و قاچاق مواد مخدر را داشت، خبر داد.

ممتازنیوز: سرهنگ “قلی زاده ” در تشریح این خبر گفت: ماموران ایستگاه بازرسی علی آباد در حین کنترل و بازرسی خودروهای عبوری به یک نفر مسافر اتوبوس که به همراه ۳ نفر خانم از زاهدان عازم مشهد مقدس بودند مشکوک و برای بازرسی بدنی به داخل ایستگاه بازرسی هدایت کردند. 

     

وی ادامه داد: مأموران سه نفر خانم را برای بازرسی بدنی به اتاق بازرسی خواهران هدایت کردند که پس از بازرسی بدنی دو نفر خانم مشخص شد نفر سوم پسر بچه ای است که با پوشیدن مانتو و مقنعه خودش را به شکل خانم در آورده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان بیان داشت: پس از انتقال پسر بچه به اتاق بازرسی برادران، مأموران در بازرسی بدنی از دور کمر وی مقدار ۴ کیلو و ۱۸۰ گرم تریاک را کشف کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از کشف مواد، مسافر اتوبوس خود را مالک مواد مخدر اعلام کرد و اظهار داشت که پسربچه پسرخاله ام هست و با این روش قصد فریب مأموران و عبور از ایستگاه های بازرسی را داشتیم.

پایگاه خبری پلیس


..
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ