قبض‌های جریمه جنجالی داعش! /عکس

در پی انتشار تصویری از قبض جریمه رانندگی “داعش” در شبکه های اجتماعی ممتاز های گسترده ای در میان فعالان این شبکه ها صورت گرفت.
به گزارش ستاره نیوز به نقل از العالم: فعالان شبکه‌های اجتماعی ممتاز‌های گسترده ای به اشتباهات موجود در قبض‌های جریمه‌ای که داعش در مناطق تحت اشغال خود صادر کرده، نشان داده اند. همانگونه که در تصویر دیده می‌شود، در این قبض جریمه “تاریخ المخالفه” (تاریخ تخلف)، “تاریخ المالفه” حک شده است.

همچنین درج عبارت بسم الله الرحمن الرحیم در قبض جریمه نیز مورد انتقاد فعالان شبکه‌های اجتماعی واقع شده، زیرا به گفته آن‌ها ممکن است این برگه‌ها دور انداخته شوند و در خیابان‌ها و جاده‌ها زیر دست و پا بیافتند.

269189 4292 قبض‌های جریمه جنجالی داعش! /عکس

یکی از فعالان شبکه‌های اجتماعی همچنین به وجود نام سابق این گروهک (الدوله الاسلامیه فی العراق والشام) در بالای قبض مورد نظر اشاره کرده، در حالی که گروهک تروریستی داعش مدت هاست عنوان “عراق و شام” را از نام خود حذف کرده است.

نکته دیگر آن که در این قبض‌ها به شماره پلاک خودروی فرد “متخلف” اشاره نشده است!!

یکی از کاربران شبکه های اجتماعی به نام “طلال” نیز خطاب به داعشی‌ها با حالت تمسخر نوشت: کی نمونه نسخه پزشک را اختراع خواهید کرد؟! “ای امتی که امت های دیگر به نادانی اش می خندند”!

The post قبض‌های جریمه جنجالی داعش! /عکس appeared first on ممتاز | وب سایت خبری و سرگرمی ممتاز.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ