قبض اخیر همراه اول مربوط به مهر و آبان است/تعرفه‌ها تغییر نکرده است

مرداد ۱۴۰۰

از روز چهارشنبه ششم آذرماه، ‌ارسال صورتحساب پیامکی مهر و آبان ماه همراه اول در سراسر کشور، آغاز شده است. این پیامک شامل قبوض ماه‌های مهر و آبان مشترکین است و هیچ تغییری در تعرفه‌ها ایجاد نشده است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران؛همراه اول اول اعلام کرد: اطلاع رسانی صورتحساب مشترکین دائمی خود را به دو صورت «ماهانه» (از طریق پیامک، پورتال و سامانه اطلاع رسانی ۹۹۹۰) و نیز «دو ماه یکبار» (از طریق ارسال قبوض کاغذی به نشانی مشترکین) انجام می دهد.

در مهرماه سال جاری از آنجا که تأخیر در نهایی شدن تعرفه مکالمات، سبب تأخیر در ارسال صورتحساب دو ماهه کاغذی دوره سوم (مرداد و شهریور) شده و نهایتاً به ارسال آن با همان تعرفه های سال ۸۲ در پایان مهرماه انجامید؛ صورتحساب پیامکی یک ماهه مهرماه، بدلیل جلوگیری از تداخل با صورتحساب کاغذی ماه های مرداد و شهریور، برای مشترکین ارجمند همراه اول ارسال نشد.

اکنون که زمان ارسال صورتحساب پیامکی آبان ماه فرا رسیده است، به سبب عدم ارسال پیامک صورتحساب مهرماه؛ صورتحساب پیامکی فعلی، شامل کارکرد مهرماه مشترکین نیز هست و به همین سبب در متن پیامکی ارسالی، به جای عبارت «قبض آبان»، عبارت «قبض منتهی به آبان»، درج شده است. به عبارت دیگر، پیامک مذکور شامل قبوض ماه های مهر و آبان مشترکین است که قبض کاغذی آن نیز در روزهای آینده ارسال می گردد.

همراه اول یک بار دیگر به مشترکین خود اطمینان داده است که هیچ تغییری در تعرفه سیم کارت های دائمی صورت نگرفته و مبنای صدور صورتحساب، همچنان تعرفه مصوب سال ۱۳۸۲ است. چنانچه مشترکین مایل باشند می‌توانند با مراجعه به مراکز مخابراتی تلفن ثابت یا پایگاه اینترنتی اینترنتی www.mci.ir و دریافت ریز مکالمه ، از رعایت دقیق این موضوع اطمینان حاصل کنند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *