قرارداد سرمربی تیم ملی به پایان رسید / آیا اسکوچیچ و فدراسیون تمدید می‌کنند؟

با اتمام مرحله انتخابی جام جهانی، صعود ایران، قرارداد دراگان اسکوچیچ و فدراسیون فوتبال به پایان رسید.

قرارداد سرمربی تیم ملی به پایان رسید / آیا اسکوچیچ و فدراسیون تمدید می‌کنند؟

به گزارش ممتازنیوز،  با برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال ایران و پیروزی ایران مقابل عراق و صعود به مرحله سوم انتخابی جام جهانی، قراداد دراگان اسکوچیچ و فدراسیون فوتبال خاتمه یافت و این مربی از امروز هیچ تعهدی نسبت به تیم ملی ندارد. این مربی کروات اواسط بهمن ۹۸ قراردادی را به مدت ۶ ماه با تیم ملی منعقد کرده بود اما به علت شیوع کرونا، ماموریت اسکوچیچ عقب افتاد و بالاخره بعد از یک سال و نیم خاتمه یافت.

در صورتی که فدراسیون فوتبال از عملکرد این سرمربی رضایت داشته باشد، می‌تواند برای ادامه همکاری به اسکوچیچ درخواست بدهد و در صورت توافق طرفین، او در مرحله سوم انتخابی جام جهانی هم هدایت ایران را بر عهده خواهد داشت.

بعد از شیوع کرونا و به علت طولانی شدن مرحله انتخابی جام جهانی و به تعویض افتادن ماموریت شش ماهه سرمربی تیم ملی، زمزمه‌های زیادی مبنی بر برکناری این سرمربی وجود داشت اما فدراسیون فوتبال به این همکاری ادامه داد.

اسکوچیچ در هفت بازی روی نیمکت تیم ملی ایران نشست که همه هفت بازی را با پیروزی به پایان رساند ضمن اینکه با گذر از بحرانی که گریبانگیر تیم ملی با دو شکست در زمان ویلموتس بود با چهار برد در منامه بحرین، زمینه ساز صعود تیم ملی را به دور سوم مقدماتی جام جهانی فراهم آورد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ