قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) از پیشتازان عرصه عمق بخشی به انقلاب اسلامی است

۲۳م آذر ،

رئیس مرکز راهبردی سپاه پاسداران گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) از پیشتازان عرصه عمق بخشی به انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی باشگاه خبرنگاران سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر احمدیان که در دهمین همایش سراسری فرماندهان و مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) سخن می گفت، اظهار داشت: کاری که قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در عرصه سازندگی کشور انجام می دهد اگر با نگاه رسالت محور باشد تأثیر بسیار بسیاری در عمق بخشی به انقلاب اسلامی دارد.
 
احمدیان با تأکید بر اینکه نگاه رسالت محوری ارزشمندتر از نگاه مأموریت محوری است، افزود: هنر سپاه این است که همواره در مواقع ضروری به کمک انقلاب شتافته است و این صرفاً با نگاه مأموریت محوری امکان پذیر نمی باشد.
 
وی با بیان اینکه فلسفه وجودی سپاه پاسداری از انقلاب اسلامی است، افزود: سپاه بر مبنای رسالت خود حرکت می کند و به جای مأموریت محور بودن رسالت محور است و اگر رسالت سپاه اقتضا کند برای انجام مأموریت در هر حوزه ای وارد می گردد.
 
رئیس مرکز راهبردی سپاه پاسداران با اشاره به ورود موفق سپاه در حوزه های مختلف امنیتی، دفاعی، فرهنگی و سازندگی تصریح کرد: سپاه در عرصه تهدیدهای سخت، نیمه سخت و نرم نشان داده است که همواره قواعد صحنه نبرد را می شناسد و زمانی که مأموریت ها تغییر کند به سرعت آمادگی انجام آن را می یابد.
 
انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ