قرعه کشی جشنواره بانک صادرات اواسط فروردین برگزار می گردد

۱فروردین ۱۳،

بینا- سومین دوره قرعه کشی جشنواره عید تا عید ویژه حسابهای پذیرندگان دستگاه‌های پایانه فروش در بانک صادرات ایران با هدف ترویج فرهنگ بانکداری الکترونیک و تقدیر از پذیرندگان  ۱۵ فروردین ماه برگزار می گردد.

به گزارش بینا ، این بانک در پاسخ به اعتماد و همراهی مشتریان، جشنواره عید تا عید (از میلاد پیامبر اکرم (ص) تا میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)) را به منظور اعطاء تسهیلات ویژه و جوایز ارزنده به پذیرندگان فعال دارای حساب در بانک صادرات ایران و متصل به پایانه های فروش را از ۱۰ بهمن ماه سالجاری تا ۱۰ اردیبهشت ماه سال ۹۲ به اجرا در آورده و در این راستا سومین دوره قرعه کشی را در ۱۵ فروردین ماه برگزار خواهد کرد.

گفتنی است در دوره های اول و دوم قرعه کشی تعداد ۳۸۲۲ برنده اعلام و مبلغ ۲۴ میلیارد و ۷۶۸ میلیون ریال به حساب برندگان واریز نموده که فهرست آنها در وب سایت این بانک به نشانی: www.bsi.ir درج شده و سومین دوره قرعه کشی نیز در اواسط فروردین ماه برگزار می گردد.

بر اساس طرح یاد شده، پذیرندگان بر مبنای شاخصهای مربوط به معدل ماهیانه مانده حساب حاصل از تراکنش های بر روی پایانه فروش ارزیابی و با توجه به امتیاز به دست آمده در یکی از ۷ دامنه امتیاز رتبه بندی و بر حسب آن از تسهیلات و جوایز ویژه بهره مند خواهند شد.

شایان ذکر است این بانک با هدف قدردانی از همراهی و وفاداری مشتریان طی این طرح به پذیرندگان تا سقف ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اعطا خواهد نمود و متقاضیان لازم است جهت استفاده از تسهیلات اعطای حداقل در ۳ ماه متوالی ۳۰ امتیاز لازم کسب نمایند.

در ضمن پذیرندگانی که امتیاز مطلوب را کسب نمایند می توانند حداکثر ۵ نفر را جهت دریافت تسهیلات در قالب طرح مبین شامل: خرید کالا، خرید خودرو و جعاله تعمیرات مسکن به بانک معرفی نمایند.

بر اساس این گزارش مشتریان و پذیرندگان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از فهرست پذیرندگان برنده شده در اولین و دومین دوره قرعه کشی به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir مراجعه نمایند .


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *