قطعه‌سازان قزوینی تعدیل نیرو کردند

قطعه‌سازان قزوینی تعدیل نیرو کردند

ممتازنیوز: رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان قزوین از شدت گرفتن تعدیل نیروی کار در ۵۰ واحد تولید کننده قطعات خودرو در این استان خبر داد.

محمد احمدی در تشریح این خبر به ایلنا گفت: سازندگان قطعات خودرو در استان قزوین به دلیل بحران نقدینگی در وضعیت دشواری به سر می‌برند و به همین دلیل در ماه‌های اخیر شاهد شدت گرفتن تعدیل نیرو در ۵۰ واحد قطعه‌سازی استان قزوین هستیم.
او با بیان اینکه اغلب واحد‌های قطعه‌سازی استان قزوین در طول هفته دو الی سه روز تولید ندارند، تصریح کرد: به دنبال بحران نقدینگی در ماه‌های اخیر، علاوه بر تعدیل نیرو، برخی واحدهای قطعه سازی نیز به طور کامل تعطیل شده‌اند.
عضو هیئت مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور همچنین از تعطیلی تعدادی از این واحدهای قطعه‌سازی در ماه‌های اخیر همچون پارس واشر، قفل سازی ایران، ماشین لامپ و… خبر داد و تاکید کرد: این وضعیت بحرانی در سایر واحدهای قطعه‌سازی خودرو رو به گسترش بوده و به شرایط غیرقابل بازگشت نزدیک می‌شود.
این مقام کارگری تنها راه جلوگیری از دچار شدن سایر واحدهای قطعه‌سازی به سرنوشت کارخانه‌های تعطیل شده را تسریع پرداخت تسهیلات مصوب صنعت خودرو و تامین نقدینگی مورد نیاز جهت تولید عنوان کرد.


پرشین خودرو | RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ