زمان بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران قبل از جام جهانی (تیر ۱۴۰۱)


قطعی شدن ۴ بازی دوستانه تیم ملی ایران قبل از جام جهانی

به گزارش ممتاز نیوز، روابط عمومی فدراسیون فوتبال الجزایردر گفت و گو با رادیو الجزایر در خصوص زمان بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران با تیم ملی این کشور اعلام کرد که این بازی در تاریخ ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۴۰۱) در دوحه قطر انجام خواهد شد.

تیم ملی روسیه قرار است دو بازی دوستانه در ماه سپتامبر (شهریور ۱۴۰۱) برگزار کند که یکی از آنها با تیم ملی ایران خواهد بود. هنوز مشخص نیست که این دیدار در تهران برگزار می‌شود یا دو تیم در مسکو به مصاف یکدیگر خواهند رفت اما مذاکرات بین مقامات این دو کشور همچنان ادامه دارد و ورزشگاه میزبان این دیدار به‌زودی مشخص می‌شود. 

حمید استیلی گفت: با آقای اسکوچیچ برنامه ریزی کرده‌ایم تا چهار بازی دوستانه تا قبل از جام جهانی انجام بدهیم. خوشبختانه کشور قطر همکاری‌های خوبی با ما دارد.

وی افزود: میرشاد ماجدی (سرپرست فدراسیون فوتبال) خودش به زبان انگلیسی مسلط است و با آقای اینفانتینو رئیس فیفا و فدراسیون قطر به خوبی ارتباط برقرار کرد.

وی اضفه کرد: پیش از قرعه کشی با مدیر ورزشی تیم ملی آمریکا برای انجام دیدار تدارکاتی صحبت کردیم ولی وقتی با آمریکا همگروه شدیم، این مسابقه دوستانه میسر نشد.

استیلی افزود: با کشورهای دیگر هم صحبت‌های خوبی انجام دادیم ولی با کشورهای اروپایی در ماه ژوئن نمی‌توانیم بازی داشته باشیم چون خودشان درگیر مسابقه هستند

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *