قلعه‌نویی: من مقصر نتایج ضعیف استقلال در آسیا هستم/ بعضی از پیشکسوتان حب و بغض دارند

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > فوتبال ملی – سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید تیمش در لیگ قهرمانان آسیا چهار فینال را پیش رو دارد.

به گزارش ممتاز؛ امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری تیمش پیش از دیدار برابر الجزیره امارات گفت: «در ابتدا جا دارد به تیم ملی کشتی آزاد ایران به خاطر موفقیت در جام جهانی تبریک بگویم. اما در مورد بازی فردا، الجزیره تیم قدرتمندی است و این را در لیگ امارات هم نشان داده است. آنها شخصیت تیمی خوبی دارند و مربی کاربلدی هم این تیم را هدایت می کند. ما چهار فینال را در آسیا پیش رو داریم و به بچه ها گفته ام که باید ناکامی در دو بازی قبلی را جبران کنند.»

او در مورد وضعیت بازیکنان استقلال برای بازی با الجزیره گفت: «خسرو حیدری و هاشم بیک زاده از نظر فیزیکی بهتر شده اند و وقتی که این دو نفر سر حال باشند، تیم هم سر حال خواهد بود. البته سیاوش اکبرپور قطعا به این بازی نمی رسد. ما به سه امتیاز این مسابقه نیاز داریم تا از نظر روحی آماده شویم و به جدول مسابقات برگردیم.»

قلعه نویی با بیان اینکه مهدی رحمتی در بازی‌های اخیر بدشانسی آورده، گفت: «انصافا اگر نگاه کنید می بینید که در ۱۹۰ دقیقه ای که ما بازی کردیم، رحمتی در کل سه بار هم زمین نخورد. به نظر من ساختار خط دفاعی ما در بازی های اخیر خوب بوده است و تنها بدشانسی باعث ناکامی تیم شده است.»

او در واکنش به صحبت های والتر زنگا که گفته بود فریب شرایط استقلال در جدول را نمی خورد، گفت: «به هر حال در آنجا کارشناسان همه مسائل را تجزیه و تحلیل می کنند و اینطور نیست که با حب و بغض کار کنند. اعتقاد دارم که ما در بدبینانه ترین حالت باید از دو بازی قبلی خود چهار امتیاز می گرفتیم اما همه چیز به ضرر ما تمام شد. در آسیا نتایج ضعیفی گرفتیم و من مقصر این مسئله هستم. همانقدر که در مورد بازیکنان سخت گیر هستم، به همان اندازه هم از آنها حمایت می کنم.»

سرمربی استقلال در مورد انتقاد پیشکسوتان از عملکرد تیم گفت: «هر کسی نظر خودش را دارد اما بعضی از پیشکسوتان عدالت را رعایت نمی کنند. البته بعضی ها از روی دلسوزی حرف می زنند اما بعضی ها حب و بغض دارند. حرف های این افراد پشیزی برای من ارزش ندارد.»

قلعه نویی در پایان گفت: «پیشاپیش سال نو را به همه تبریک می گویم. همانطور که پیش از این گفتم اخلاق ومعرفت ایرانی مدتی است که گم شده و امیدوارم در سال جدید این اخلاق به جامعه ما برگردد.»

۲۵۲ ۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *