قلعه نویی:برای همدیگر شاخ و شانه نکشیم/باید با کروش به تعامل برسیم

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – ایسنا نوشت:

امیر قلعه‌نویی پیش از تمرین امروز آبی‌پوشان دربارهٔ شرایط تیمش گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم. اکثر بازیکنان‌مان حضور دارند و خسرو حیدری هم به جمع ما اضافه شده و در بازی با فجر کنار ماست. تنها برای کبه متاسفم که این اتفاق برایش رخ داد و مدتی دور از ما خواهد بود. ما خواستیم او با محیط تیم و شرایط استقلال و بازی آشناتر شود اما متاسفانه به شدت مصدوم شد. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا ان‌شاءالله با یک بازی خوب برابر فجر به روند رو به رشد‌مان ادامه دهیم.

او در پاسخ به سوالی دربارهٔ مصدومیت کبه اظهار کرد: واقعا از داور تعجب کردم که به راحتی از این صحنه چشم‌پوشی کرد. بازیکن کاسپین واقعا به صورت بدی کبه را زد و این بازیکن را مصدوم کرد.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که دیدار تیمش برابر فجر سپاسی را چطور می‌بیند، اظهار کرد: بازی برابر تیم‌های آقای یاوری همواره سخت است. تیم ایشان پر از جوانان گمنام و دونده است که بسیار باانگیزه می باشند. ما در بازی برابر آن‌ها، صادقی و نکونام را به سبب محرومیت و جمشیدیان و کبه را به سبب مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت.

او در پاسخ به این سوال که قرعه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا را چطور ارزیابی می‌کند، عنوان کرد: نمی‌توان گفت قرعه ما خوب است یا بد. شرایط در لیگ قهرمانان بسیار خاص است. حداقل یک حسن لیگ قهرمانان انگیزه بالای بازیکنان ایرانی است. دوم آن که سه بازی در ورزشگاه آزادی که چمن خوبی دارد انجام می‌دهیم و سه بازی هم در چمن خوب سه کشور هم‌گروه‌مان و این سبب بالاتر رفتن سطح کیفی این بازی‌ها می‌شود.

قلعه‌نویی در پاسخ به سوالی دربارهٔ جام حذفی و برنامه تیمش در این جام گفت: به این راحتی‌ها نمی‌توان گفت که ما قهرمان جام حذفی می‌شویم. ملوان تیم بسیار خوبی است و این جا هم که برابر ما بازی کرد، حقش باخت نبود. آن‌ها بسیار خوب برابر ما بازی کردند و کار سختی جلوی آن‌ها داریم.

او در پاسخ به این سوال که موضع استقلال راجع به حضور ملی‌پوشان این تیم در اردوی تیم ملی با وجود حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: حالا اجازه دهید در این باره کمتر صحبت کنیم. ما باید با کروش جلسه و مذاکره‌ای داشته باشیم و پس از یک تعامل، به نتیجه برسیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که شنیده شده جام حذفی می‌خواهد لغو شود، افزود: من از این جریان خبری ندارم. درست هم نیست که بخواهیم وقتی اتفاقی نیفتاده، شاخ و شانه برای یکدیگر بکشیم. باید یک جلسه با کروش داشته باشیم و با در نظر گرفتن منافع ملی و طرفین به نتیجه برسیم.

قلعه‌نویی در پایان و در پاسخ به سوالی دربارهٔ گروه تیم ملی در جام جهانی ترجیح داد پاسخی ندهد و گفت: در این باره قبلا صحبت کرده‌ایم.

۲۵۱ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *