قوی ترین مرد جهان پرسپولیسی شد

سیامند رحمان دارنده مدال طلای رقابت‌های پارالمپیک لندن و قوی‌ترین مرد جهان با باشگاه پرسپولیس به توافق رسید.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس محمد رویانیان ضمن تایید این خبر افزود: پیش از این اعلام کرده بودیم که در راستای توسعه باشگاه و فعالیت در رشته‌های مختلف ورزشی قطعا در ورزش جانبازان و معلولان نیز تیمداری خواهیم کرد.

در همین راستا وقتی امروز از طریق روابط عمومی باشگاه در جریان مصاحبه آقای سیامند رحمان دارنده مدال طلای پارالمپیک لندن قرار گرفتم برای مذاکره و توافق با ایشان اقدام کردیم. بسیار خوشحالم که فردی مثل سیامند رحمان با صراحت از علاقه خود به پرسپولیس سخن گفته، این نکته نشان‌دهنده میزان علاقه ایشان به پرسپولیس و همچنین فراگیر بودن محبوبیت این باشگاه مردمی دارد. البته بنده پیش از این نیز در نظر داشتم در صورت اینکه رحمان با باشگاه یا اسپانسری قرارداد نداشته باشد با او مذاکره کنم تا این قهرمان افتخارآفرین تحت قرارداد با پرسپولیس باشد.

رویانیان درباره توافقات انجام شده با قوی‌ترین مرد جهان گفت: مذاکرات انجام شده و با ایشان به توافق رسیده‌ایم که قرارداد سه ساله‌ای به امضا برسد. بر اساس این قرارداد آقای رحمان در رقابت‌های قهرمانی کشور، قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس خواهد بود و این قرارداد به محض سفر ایشان به تهران به امضا طرفین خواهد رسید.

رویانیان در پایان گفت: سیامند رحمان عزیز ماست و ما افتخار می‌کنیم که ایشان خود را از علاقه‌مندان پرسپولیس می‌دانند. باشگاه پرسپولیس قطعا در سایر رشته‌های ورزشی جانبازان و معلولان نیز فعالیت خواهد کرد.


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *