قیمت گوشت افزایش نمی یابد

جام جم آنلاین: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اعلام جزئیات قیمتی انواع گوشت در بازار، گفت: بر اساس تمهیدات اندیشیده شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، قیمت گوشت قرمز تا پایان ماه مبارک رمضان افزایش نخواهد یافت.

علی‌اصغرملکی گفت: هم اکنون با آغاز عرضه گوشت قرمز تنظیم بازاری در نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا و نیز توزیع در شبکه‌های توزیع منتخب از جمله فروشگاههای زنجیره‌ای و واحدهای صنفی، قیمت گوشت قرمز در بازار متعادل شده است و پیش‌بینی می‌شود تا قیمت تا پایان ماه مبارک رمضان ثبات داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی به صورت میانگین ۱۶ هزار تومان است، افزود: در حال حاضر گوشت بره به مرور وارد بازار شده است و در عین حال، بخشی از نیاز کشور نیز از طریق واردات دام زنده یا گوشت قرمز تامین می‌شود.

ملکی تصریح کرد: با سیاست‌گذاری که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تامین گوشت مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان انجام شده است، به نظر می‌رسد ثبات قیمتی را بتوان شاهد بود.

هم اکنون قیمت هر کیلوگرم ران گوساله ۱۹۵۰۰ تومان، خورشتی گوساله ۱۹۵۰۰ تومان، سردست گوساله ۱۸۸۰۰ تومان، راسته گوساله ۲۰۸۰۰ تومان، چرخکرده مخلوط ۱۶۶۰۰ تومان و ران گوسفندی ۲۰۸۰۰ تومان است. همچنین قیمت هر کیلوگرم سردست گوسفند ۲۰۰۰۰ تومان، گردن گوسفند ۱۶۸۰۰ تومان و مرغ تازه دولتی ۴۶۵۰ تومان است.(مهر)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ