قیافه جدید شراره رخام بعد از تخلیه ژل لب هایش + عکس

شراره رخام بازیگر کشورمان ژل لب هایش را تخلیه کرد و با چهره ای جدید قصد دارد به بازیگری اش بپردازد.

چهره شراره رخام پس از تخلیه ژل لب هایش

می‌گوید اشتباه کردم و پشیمانم، اما از پشیمانی‌اش خوشحال است. حالا از اینکه راضی است و می‌خواهد از تجربیاتش بگوید تا کسی مثل او پشیمان نشود. شراره رخام بازیگر سینما و تلویزیون بعداز تزریق ژل لب حالا به قول خودش ازشر آن ژل راحت شده و خیلی هم از ظاهرش راضی است. ظاهری که جامعه ما بیشتر می‌پسندد و البته او را خوشحال تر از قبل می‌کند.

شراره رخام حالا با ظاهر جدید می‌خواهد به دنیای بازیگری برگردد.

چطور شدتصمیم گرفتید ژل لبتان را تخلیه کنید؟

متاسفانه من سال ۸۳ ژل لب تزریق کردم.آن زمان ژلهای پاژ بود. این ژلهای پاژ زمان طولانی در لب باقی می‌ماند و تا تخلیه نکنید خودش از بین نمی‌رود و تا آخر عمر هست ولی این ژلهای جدید زمان دارد و بعد از سه تا شش ماه از بین می‌رود. آن زمان از شانس بد من فقط ازاین ژلها استفاده می‌شد. به همین دلیل عملی بود که ریسک بالایی داشت و باید دکتر مطمئنی پیدا می‌کردم تا این ژل را تخلیه کند که خدا را شکر توانستم این عمل را انجام بدهم و از شر این ژل راحت شوم.

بعداز تزریق ژل مشکلی نداشتید؟

نه خوشبختانه ژل پاژ برای من مشکلی درست نکرد اما شنیده ام که چند نفر مشکل داشته‌اند و لبشان کبود شده و تا آخر عمر کبود می‌ماند.خوشبختانه این ژلها دیگر در بازار پیدا نمی‌شود و تایید شده نیست. این ژلها بعد از ۶-۷ سال ممکن است باعث کبودی صورت و لب شود. خدا را شکر من این شانس را داشتم و برای من مشکلی پیش نیاورد. فقط همان یک حجم غیر متعارف بود و ظاهری داشت که جامعه پسند نبود.به هر حال من به لطف دوستان به این فکر افتادم که حتما از شر این ژل راحت شوم.

یعنی نظر دیگران در این تصمیم شمانقش داشت؟

خب من یک تصمیم شخصی گرفته بودم ولی دیگران نپسندیدند و خیلی‌ها از من انتقاد کردند.من یک شخصیت اجتماعی هستم باید به نظر دوستان و جامعه‌ام اهمیت بدهم و از نظر شخصی‌ام بگذرم. بالاخره تسلیم شدم و گفتم چشم و می‌روم تخلیه می‌کنم اما حالا خیلی خوشحالم.خوشحالم که مردم از این حرکت من استقبال کردند و خیلی مرا تشویق کردند واین حرکت به چشمشان آمد.من از کسانی که مرا حمایت کردند و به جلو هل دادند که جرات کنم و به سراغ این عمل پر از ریسک بروم تشکر می‌کنم.

 

شراره رخام پس از تخلیه ژل لب هایش

شراره رخام پس از تخلیه ژل لب هایش

 

اینکه گفته می‌شد به خاطر آن ظاهر کمتر برای بازی در فیلم و سریال پیشنهاد داشتید درست است؟

بله. چند سریال تاریخی به من پیشنهاد شد که خب می‌گفتند مثلا درچند صد سال گذشته هیچ زنی ظاهر این چنینی نداشته است.حرفشان منطقی ودرست بود من هم قبول کردم.من به کارگردانها حق می‌دادم. درست است آن زمان خیلی نارحت می‌شدم، اما حالا خیلی خوشحالم. خوشحالم که ناخودآگاه و ناخواسته تبدیل به تریبونی شدم که کسی سراغ این کار نرود.

کسی درباره تزریق ژل لب و عمل‌های زیبایی با شما مشورت می‌کند؟

بله . خیلی از زنان ودختران جوان می‌پرسند که این کار را بکنیم؟من می‌گویم نه.البته نظراتی هم می‌گیرم که می‌گویند اگر بد است پس چرا خودت این کار را انجام دادی؟بله من یک کار اشتباهی انجام دادم. یک راه اشتباهی رفته‌ام.خب حالا می‌گویم این راه اشتباه است ونروید.این بد نیست. من نمی‌خواهم کسی را نصیحت کنم اما من به عنوان یک شخصیت اجتماعی و یک بازیگر یک کار اشتباهی انجام داده ام و قبولش دارم.حالا می‌گویم انجام ندهید.

همه آدمها در زندگی اشتباه می‌کنند و پشیمان می‌شوند. من خوشحالم که مردم به من انتقاد کردند و تشکر می‌کنم که باعث شدند به این جمع بندی برسم و بروم سراغ تخلیه ژل و دوباره ظاهر عادی پیدا کنم. روزی ۲۰ نفر از من می‌پرسند که برا ی تخلیه ژل کجا رفته‌ام و من هم پزشکم را معرفی می‌کنم. به هر حال این تزریق ژل متاسفانه وارد کشور ما شده است و خیلی از جوان‌ها هم به آن علاقه دارند.

خوشبتانه من مشکلی نداشتم و لی خوشحالم این کار من باعث شد که یک عده‌ای از هموطنان عزیزم از این داستان نجات پیدا کنند و خیلی از آنها سراغ این کار نروند. البته می‌خواستم از پزشکانی که در این راه به من کمک کردند هم تشکر کنم. دکتر بهروز فرزام و جناب دکتر امیری عمل تخلیه ژل لب را انجام دادند که من خیلی راضی هستم و از آنها تشکر می‌کنم.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر ممتاز نیوز
momtaznew.com/culture
منبع : روزنامه سپید

باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

تا این لحظه ۹نظر ثبت شده
 1. Hasan گفت:

  لوتی تو که خوجگل بودی تو دیگه چرا

 2. سپیده گفت:

  شراره جون خیلی خوب کاری کردی که پروتزت رو تخلیه کردی…. چهرت واقعا به عنوان یه بازیگر خیلی مصنوعی شده بود….الان خیلی خوشگل شدی و چهره ی طبیعی خودت خیلی زیباتر هست….قبل از تزریق ژل من توی یه فیلمی بازی شما رو دیده بودم… خیلی خوب از عهده ی نقشت بر اومدی…. توی چهرت ولهن صحبت کردنت یک جدیت همراه با ملاحت خاصی هست… که واقعا برای نقش یک زن با شخصیت خیلی قوی خیلی مناسب هست… ولی پروتز لب هات واقعا همه ی اینها رو به هم ریخته بود…خیلی خوب کردی که پروتزت رو برداشتی…. برات آرزوی سلامتی و موفقیت دارم

 3. سعید گفت:

  خخخخخخخخخخخخ قیافهرو

  مژه هااااروووووووووووووووووووووووووووووووووووو

 4. مجتبی شایسته گفت:

  چرا فقط تو کشور ما از این خربازیها در میارن؟ زنهای ایران روحشون رو باختن

 5. ر.شریفی گفت:

  ممکنه ادرس پزشک معالج شون رو برای ما ایمیل کنید من هم از این ژل سال ۸۲ تزریق کردم و الان بصورت یه کیست روی صورتم هست. ممنون

 6. محسن گفت:

  بدبختانه این ژل وارد ایران شد خیلی از مردم استفاده کردن که گونه وصورت انها بعد از هفت هشت سال عفونت می کندکه تخلیه ان سخت و زمان بر است دکتر فرزام لب خانوم مرا تخله کرد که خیلی خوب شد ولی صورت و گونه را پیش دکتر باریک بین که تنها متخصص در دنیا می باشد که این ژل را تخلیه می کند و خدا پدر و مادرش را بیامرزد

 7. مصی گفت:

  من با ایشون برخورد داشتم بسیار متشخص هستن.

 8. علی گفت:

  خوشگلتر شدن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *