قیمت آپارتمان در محله دربند تهران چند است؟ + جدول

خرید آپارتمان در منطقه خوش آب و هوای تهران چقدر آب می خورد؟ + جدول
در این گزارش مشخصات و قیمت واحدهای مسکونی در محله دربند تهران را مشاهده می کنید.

به طور معمول قیمت آپارتمان در مناطق شمالی تهران نسبت به مناطق دیگر بالاتر بوده و دلیل این موضوع هم شرایط آب و هوایی بهتر و امکانات بیشتر این مناطق است.

محله دربند تهران یکی از محله‌های خوش آب‌وهوا در شمال تهران است که در منطقه یک شهرداری قرار دارد. این محله هرروزه میزبان گردشگران زیادی است که از سراسر شهر و استان برای تفریح به اینجا می‌آیند. هوای متعادل و به دور از آلودگی باعث شده تا برخی افراد خواهان زندگی در این محله جذاب تهران باشند. اما قیمت خانه در دربند چقدر است؟

یک واحد ۱۰۰ متری ۲۳ ساله در محله دربند تهران با دو اتاق خواب به قیمت پنج میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

واحد آپارتمان دیگری با متراژ ۱۸۰ متر و سه اتاق خواب در حالی که ۱۵ سال از ساخت آن می‌گذرد، ۲۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک سوییت ۳۰ متری در این محله با سن بنای ۱۳ سال، چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان رزش دارد.

با بودجه‌ای نزدیک به ۱۷ میلیارد تومان می‌توانید صاحب یک آپارتمان ۱۷۷ متری در دربند شوید. این واحد ساخت سال ۱۳۷۳ است و ۳ اتاق خواب دارد.

یک واحد آپارتمان ۸۹متری دو خوابه در حالی که چهار سال از ساخت آن می‌گذرد به قیمت ۱۵ میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

برای خرید یک واحد نوساز با زیربنای ۱۶۵ متر و سه اتاق خواب به سرمایه‌ای بالغ‌بر ۳۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان نیاز دارید.

آپارتمان بازسازی شده دیگری با سن بنای ۳ سال و یک اتاق خواب و متراژ ۶۷ متر، ۷ میلیارد تومان قیمت دارد.

برای اطلاع از قیمت آپارتمان‌های دیگر جدول زیر را بخوانید؛

قیمت-مسکن

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود. بنابراین، اقتصادآنلاین دخل‌وتصرفی در قیمت‌ها ندارد.

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.