قیمت اجاره آپارتمان های زیر ۴۰ متر در تهران

میانگین نرخ اجاره بهای آپارتمان‌های زیر ۴۰ متر در تهران حدود یک میلیون تومان است.

قیمت اجاره بهای واحدهای زیر ۴۰ متر در نقاط مختلف تهران به شرح زیر است:

یک واحد آپارتمان ۴۰ متری واقع در میدان شهدا، طبقه دوم، با انباری به قیمت ۳۵ میلیون رهن کامل در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و ۵۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۴۰ متری واقع در نارمک، تسلیحات، طبقه اول، با انباری به قیمت ۱۲ میلیون پول پیش و ۴۸۰ هزار تومان اجاره در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه آن ۸۴۰ هزار تومان است.

یک سوئیت ۳۰ متری واقع در شریعتی، پل رومی، به قیمت ۵ میلیون پول پیش و یک میلیون تومان اجاره در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۴۰ متری واقع در پونک، شهرک نفت، یک خوابه، با پارکینگ به قیمت ۱۰ میلیون پول پیش و ۹۰۰ هزار تومان اجاره در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۴۰ متری واقع در رسالت، کرمان جنوبی، طبقه اول، به قیمت ۳۶ میلیون رهن کامل در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و ۸۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۴۰ متری واقع در اتوبان شهید محلاتی، خیابان شاه‌آبادی، طبقه اول، به قیمت ۱۵ میلیون پول پیش و ۳۵۰ هزار تومان اجاره در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه آن ۸۰۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۴۰ متری واقع در دامپزشکی، خوش، همکف، یک خوابه، به قیمت ۲۵ میلیون پول پیش و ۱۰۰ هزار تومان اجاره در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه آن ۸۵۰ هزار تومان است.

به عقیده کارشناسان این حوزه در حال حاضر با توجه به پایین بودن قدرت خرید مردم و بالا بودن نرخ اجاره بها تلاش مسئولین در این حوزه برای ثبات قیمت اجاره در کشور امری ضروری است و تا زمانی که قدرت خرید مردم افزایش یابد و سرمایه داران با اعتماد وارد این بخش شوند، روند فعلی در این بازار ادامه دار خواهد بود.

 

متراژ منطقه امکانات قیمت (معادل پرداختی ماهانه)
۴۰ متر میدان شهدا، طبقه دوم انباری یک میلیون و ۵۰ هزار تومان
۴۰ متر نارمک، تسلیحات، طبقه اول انباری ۸۴۰ هزار تومان
سوئیت۳۰ متر شریعتی، پل رومی یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان
۴۰ متر پونک، شهرک نفت یک خوابه، با پارکینگ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
۴۰ متر اتوبان شهید محلاتی، خیابان شاه‌آبادی،طبقه اول یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
۴۰ متر خیابان دامپزشکی، خوش، همکف، طبقه اول یه خوابه ۸۵۰ هزار تومان

 

ایسنا

نوشته قیمت اجاره آپارتمان های زیر ۴۰ متر در تهران اولین بار در اخبار روز ایران پدیدار شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ