قیمت تازه خودرو فردا تعیین می‌شود

۲۴م اسفند ،

پورمختار خبر داد ؛

قیمت تازه خودرو فردا تعیین می‌شود

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس لغو دستور شورای رقابت در مورد قیمت خودرو را خلاف قانون دانست و از تعیین قیمت تازه خودرو در جلسه فردا خبر داد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل از خانه ملت، محمدعلی پورمختار اعلام کرد که در جلسه مشترک کمیسیون اصل ۹۰ مجلس و اعضای شورای رقابت که فردا برگزار خواهد شد، قیمت‌های تازه خودرو تعیین می‌شود.

وی لغو دستور شورای رقابت در مورد قیمت خودرو را تکذیب کرد و گفت: لغو دستور شورای رقابت دربارهٔ تعیین قیمت خودرو که از قول خودروسازان شنیده شده، تخلف آشکار بوده است.

پورمختار تصریح کرد: لغو دستور شورای رقابت توسط خودروسازان خلاف قانون بوده چرا که شورای رقابت موظف است تا پایان امروز چهارشنبه، دستورالعمل تنظیم قیمت‌ خودرو را ارائه کند.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه مصوبه هیئت دولت در مورد قیمت خودرو از طرف رئیس مجلس ابطال و برای اصلاح به دولت ارجاع شده، تصریح کرد: افزایش قیمت خودرو توسط سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان و همچنین خودروسازان غیر قانونی است.

وی بر هعمین اساس خاطرنشان کرد «در جلسه‌ای که کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در روز شنبه با حضور اعضای شورای رقابت برگزار خواهد کرد، قیمت‌های تازه خودرو تعیین خواهد شد».

گفتنی است؛ خودروسازان از لغو دستور شورای رقابت در مورد قیمت خودرو خبر داده و مصوبه دولت را اجرایی می‌دانند.

جمعه ۲۵ اسفند   ۱۷:۱۸

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *