قیمت فیدلیتی ۵ و ۷ نفره در بازار آزاد و بورس کالا امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

آخرین قیمت فیدلیتی در بازار آزاد امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ و همچنین قیمت فیدلیتی بهمن خودرو برای دو مدل تیپ پرایم ۷ نفره و ۵ نفره در نمایندگی و بازار تهران به صورت لحظه ای اطلاع رسانی می گردد.

قیمت فیدلیتی در بازار
قیمت فیدلیتی در بازار آزاد چند است؟

بر اساس جدیدترین تغییرات قیمت انواع خودرو طبق نمودار تصویر زیر، قیمت فیدلیتی ۵ نفره در بازار آزاد امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱، با اختلاف تقریبا ۸۵۰ میلیون تومانی نسبت به قیمت کارخانه، به مبلغ ۱ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان معامله می شود. همچنین فیدلیتی ۷ نفره نیز ۳۰ میلیون تومان گرانتر است.

پس از کاهش سطح سیگنال‌های مثبت نسبت به آینده برجام و جهش قیمت دلار، روند افزایشی جدیدی در معاملات بازار خودرو در تهران آغاز شد که در پی آن قیمت فیدلیتی هم که در ابتدای سال در واکنش به اخبار آزادسازی واردات خودرو روند کاهشی داشت با افزایش قیمت مواجه شد.

قیمت فیدلیتی در بازار

مدل فیدلیتیقیمت بازارقیمت کارخانه
فیدلیتی ۵ نفره۱,۶۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸۴۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فیدلیتی ۷ نفره۱,۷۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸۵۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

در حال حاضر قیمت ثبت نام خودرو فیدلیتی پرایم در سایت بهمن موتور برای مدل ۵ نفره ۸۴۴ میلیون تومان و برای مدل ۷ نفره ۸۵۹ میلیون تومان است.

نمودار قیمت فیدلیتی
نمودار تغییرات یک ماه اخیر قیمت فیدلیتی در بازار و کارخانه

قیمت فیدلیتی در بورس کالا

در معاملات فیزیکی بورس کالا در روز چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ ، ۷۵۰ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره با رنگ مشکی با قیمت ۱,۲۶۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان بفروش رسید که با احتساب هزینه های جانبی نظیر مالیات، عوارض، شماره گذاری و… در نهایت به قیمت ۱,۳۹۸,۳۰۰,۰۰۰ تومان برای مشتری تمام خواهد شد.

جزئیات قیمت فیدلیتی ۷ نفره مشکی در بورس کالا:

تاریخ عرضه : ۱۴۰۱/۱۰/۲۱
تاریخ تحویل : ۱۴۰۱/۱۲/۱۴
تعداد عرضه : ۷۵۰
تعداد تقاضا : ۳۹۱۹
قیمت پایه : ۷,۷۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
درصد پیش پرداخت : ۵۰
پیش پرداخت مورد نیاز : ۳,۸۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
درصد رقابت : ۶۳٫۷۴
قیمت کشف شده : 12,669,013,333 ریال
مبلغ مالیات و عوارض ارزش افزوده : 1,140,211,199 ریال
مبلغ شماره گذاری،بیمه،کارت هوشمند و سایرهزینه ها : ۱۷۳,۹۱۹,۰۲۷ ریال
مبلغ نهایی : 13,983,143,559 ریال

ثبت نام فیدلیتی با قیمت کارخانه به صورت قرعه کشی

شایان ذکر است مرحله جدید ثبت نام خودرو فیدلیتی با اعلام گروه بهمن موتور به صورت قرعه کشی از تاریخ شنبه مورخ ۱۰ دی ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ صبح الی دوشنبه ۱۲ دیماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

اختلاف قیمت تقریبا ۷۰۰ میلیونی فیدلیتی در بازار آزاد و سایت بهمن موتور باعث هجوم دلالان و سودجویان برای ثبت نام این خودرو شده و متاسفانه همین امر دست مصرف کنندگان واقعی را از خرید فیدلیتی با تعرفه کارخانه کوتاه کرده است.

برای موفقیت در ثبت نامهای بدون قرعه کشی بهمن موتور، میتوانید آموزش ثبت نام بهمن خودرو را از سایت ممتازخودرو به آدرس www.momtazkhodro.com تهیه نمایید

قیمت خودرو فیدلیتی در مقابل رانندگی و عملکرد فنی همچنین طراحی ظاهری کابین و امکانات رفاهی پیشرفته آن بسیار ارزشمند است که در ادامه این موضوع را بررسی خواهیم گرد.

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. میثم گفت:

    سال گذشته یه خودرو داشتم که در سانحه تصادف ازدست دادم و تا الان موفق به خرید خودرو نشدم و دنبال یک خودرو ایمن مثل فیدیلیتی هستم یه شرایطی هم برا آنهایی که خریدار واقعی هستند و نیازمند بگذارید سپاس از شما

  2. امیر گفت:

    خریدار حواله فیدلیتی ۰۹۰۴۵۳۴۸۶۴۶

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *