قیمت خودروها ۳۰ درصد کاهش می‌یابد؟

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

قیمت خودروها ۳۰ درصد کاهش می‌یابد؟

در حالیکه تا ۲۴ ساعت آینده قیمت تازه خودروهای داخلی اعلام خواهد شد، بعضی منابع از احتمال کاهش ۳۰ درصدی قیمت این محصولات خبر می‌دهند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، براساس تازه‌ترین خبرها انتشار یافته قیمت رسمی خودروهای داخلی فردا (یکشنبه) اعلام خواهد شد.

در این شرایط بعضی خبرها غیررسمی از کاهش میانگین ۱۰ درصدی قیمت خودروهای داخلی حکایت دارد به‌گونه‌ای که در بعضی خودروها این میزان بیشتر و در بعضی کمتر خواهد بود. البته بعضی منابع رسمی نیز از احتمال کاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی قیمت‌ها خبر داده‌اند.

در این زمینه رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اظهار کرده که قیمت تازه خودروها ۲۰ تا ۳۰ درصد کمتر از قیمت‌های فعلی خواهد بود. بنابراین با توجه به این اظهارات و بعضی خبرها غیررسمی، کاهش قیمت خودروهای داخلی قطعی بوده و میزان آن نیز تا ۲۴ ساعت آینده مشخص خواهد شد.

کاهش قریب‌الوقوع قیمت‌های رسمی خودروها در حالی است که در دو ماهه اخیر فروش خودرو در کشور کاهش بسیاری داشته و سبب ایجاد رکود گسترده در بازار این محصولات شده است. سبب این وضعیت نیز وعده‌های داده شده برای کاهش قابل توجه قیمت‌ها و انتظار مصرف‌کنندگان برای تحقق این وعده‌ها است.

کارشناسان معتقدند در صورتی که قیمت‌های تازه اعلامی در روز آینده قطعی بوده و پایان ‌بخش مناقصات صورت گرفته در دو ماه اخیر باشد، بازار خودرو نیز از رکود فعلی خارج و خرید خودرو از سوی مصرف‌کنندگان آغاز خواهد شد.

شنبه ۳۱ فروردین   ۹:۳۳

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ