قیمت خودرو با تحریم تازهچه تغییری خواهد کرد؟

۱۶خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

به گزارش ممتازنیوز محمد علی مددی با بیان این مطلب گفت: شکی نیست تحریم ها تاثیر گذار خواهند بود اما برای صنعت خودرو سازی ما که ۹۵ درصد قطعات آن در داخل تولید می گردد این تاثیر چندان عمیق نیست.

وی افزود: خوشبختانه تولید داخلی ما به گونه ایی است که تحریم صنعت خودرو از سوی امریکا مشکلی برای مردم وخودروسازان ایجاد نمی کند و ما ۵ درصد نیاز قطعاتی خود را از طریق کانال های دیگر تامین می کنیم.

وی در ادامه در خصوص تاثیر تحریم تازه بر قیمت داخلی خودرو گفت:این تحریم بر قیمت خودرو تاثیری ندارد وقیمت خودرو از قیمت فعلی اش بیشتر نخواهد شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا با تحریم اقتصادی ایران نه تنها مانعی در برابر پیشرفت های روز افزون کشور ایجاد نخواهد کرد، بلکه ملت ایران قطعا تحریم های دشمنان را به فرصت تبدیل می کنند وانها خود می دانند که تحریم هایشان جواب نمی دهد وبا این حرکتها نمی توانند مردم ایران را نا امید کنند.

مددی افزود: مردم ما در ۲۴ خرداد ماه جواب همه این تحریم ها را خواهند داد.

گفتنی است کاخ سفید در آستانه انتخابات ایران اعلام کرد که بر اساس دستور باراک اوباما، آمریکا تحریم های تازهی را علیه ایران در زمینه واحد پول و صنعت خودرو این کشور اعمال کرده است.

ماخذ:عصرخودرو
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ