قیمت خودرو در بازار ۱۸/۶/

برخی از خودرو های داخلی باز هم در هفته ای که گذشت گران شدند اما پژو ۲۰۶ تیپ ۲ که به یکباره قیمت آن روند صعودی به خود گرفته بود ارزان شد.در ادامه فهرست آخرین قیمت خودرو ها که بر گرفته از میانگین فروش آن در بازار داخل است می آید:

پژو ۲۰۶ در مدل تیپ ۲ خود با افتی ۵۰۰ هزار تومانی به ۲۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید. پژو ۲۰۶ در مدل تیپ ۲ در حالی افت قیمت ۵۰۰ هزار تومانی را به ثبت رساند که همین خودرو در مدل تیپ ۶ و اوتومات بار دیگر افزایش قیمت را تجربه کرد و به ۳۲ میلیون تومان رسید. بی تردید خودرویی که در هفته گذشته بیش از سایر خودرو های داخلی از روند صعودی قیمت خود خبر سازی کرد به پژو ۲۰۷ ارتباط پیدا می کند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از مشرق ،این خودرو در هفته ای که گذشت قیمت آن بسیار بالا رفت و به مرز ۳۶ میلیون تومان رسید. بر این اساس هم اکنون پژو ۲۰۷ مدل اتومات قیمتی برابر ۳۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان دارد و مدل دنده ای آن نیز ۲۷ میلیون تومان به فروش می رسد.

قیمت خودرو

طبقه بندی: اخبار مهم, قیمت خودرو   |   تعداد بازدید: ۵۱ نفر   |   تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ شهریور
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , قیمت خودرو, قیمت خودرو ۱۸ شهریور, قیمت خودرو ۱۸/۶/, قیمت ماشین, قیمت پژو, قیمت پژو ۲۰۶, قیمت پژو ۲۰۷, پژو ۲۰۶


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ