قیمت مسکن در روزهای پایانی سال

۱۶م اسفند ،

گشتی در بازار مسکن نشان می‌دهد که اگر چه روند افزایش قیمت‌ها از نیمه ماه قبل متوقف شده است، اما مالکان همچنان بر قیمت‌های پیشنهادی قبل خود پافشاری می‌کنند و تصمیمی برای کاهش قیمت فروش واحدهای خود ندارند.

خبرگزاری مهر: گشتی در بازار مسکن نشان می‌دهد که اگر چه روند افزایش قیمت‌ها از نیمه ماه قبل متوقف شده است، اما مالکان همچنان بر قیمت‌های پیشنهادی قبل خود پافشاری می‌کنند و تصمیمی برای کاهش قیمت فروش واحدهای خود ندارند.

 با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال به نظر می‌رسد قیمت مسکن در چند هفته باقیمانده از سال به سبب کم شدن مراجعات خریداران با تغییرات بسیاری مواجه نشود و بخش بسیاری از متقاضیان چشم به راه سال آینده بمانند.

قیمت آپارتمان‌های متراژ کوچک (زیر ۵۰ مترمربع) آماده فروش در بعضی مناطق تهران به این ترتیب است: یک آپارتمان ۴۶ متری با عمر ۱۰ ساله و بدون پارکینگ در منطقه صادقیه به صورت ۲۳۶ میلیون تومان نقد و ۱۴ میلیون تومان وام به فروش می‌رسد و برای واحدی دیگری با متراژ ۵۰ متر در خیابان آیت‌الله سعیدی متری ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان با ۱۵ میلیون تومان وام تعیین شده است.

 واحد ۴۷ متری نوساز در گلبرگ غربی با پارکینگ به قیمت ۱۵۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد و برای ۵۰ متری در بنی هاشم، نوساز قیمت ۲۴۸ میلیون تومان تعیین شده است. در خیابان شهید مدنی، آپارتمانی نوساز به مساحت ۵۰ متر با پارکینگ به قیمت ۱۷۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است و آپارتمان ۴۹ متری در پونک، ۲۴۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

 همچنین یک واحد ۴۶ متری در تهرانسر یک خوابه با پارکینگ و انباری متری ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. علاوه بر این یک واحد آپارتمان به مساحت ۴۸ متر و یک خوابه در شهران با پارکینگ و انباری به قیمت ۲۳۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد و برای ۵۰ متری نوساز با انباری در مهرآباد جنوبی متری ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت تعیین شده است.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ