قیمت ملک کلنگی در تهران

۳۱فروردین۱۳،

کد خبر: ۶۵۲۶ تاریخ انتشار یافتن: یکشنبه ۱ اردیبهشت۹:۵۸ عصر ذخیره ارسال به دوست نسخه چاپی

با توجه به پایان فروردین‌ماه بازار مسکن هنوز راکد است و با رونق رو‌به‌رو نشده است. این روزها بازار خرید و فروش املاک کلنگی هم در رکود به سر می‌برد اگرچه متقاضیان برای خرید این دسته از املاک در بازار حضور چشمگیری دارند، اما فروشنده‌ها به این اندازه راغب به فروش املاک شان نیستند.

به گزارش نوساز به نقل از دنیای اقتصاد، بعضی از بنگاهداران فعال اظهار می‌کنند که شرایط فعلی اقتصادی و تورم سبب شده تا طی این یک دو سال قبل قیمت مسکن هفتگی یا حتی روزانه دچار نوسان شود.

یکی از مشاوران املاک در خیابان شهید محلاتی در این رابطه گفت: اگر قیمت یک ملک کلنگی که سال ۹۰ ، ۲۰۰ میلیون تومان بود و حال ارزش آن به ۳۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است، مالک براین عقیده نیست که سود کرده است؛ چراکه احساس می‌کند ارزش سرمایه‌اش با افت مواجه شده است زیرا اگر به همان قیمت واحدش را به‌فروش برساند باید همان مبلغ را بابت خرید واحد یا ملک دیگری هزینه کند و بودجه‌ای به عنوان سرمایه باقی نمی‌ماند.

یوسفی زاده معتقد است که اکنون پیدا کردن ملک کلنگی با قیمت منصفانه یا زیر قیمت منطقه کار دشواری است به همین خاطر اغلب سازنده‌ها کار خود را آسان کرده‌اند، به این سبب که ملک کلنگی را به قیمت روز خریداری می‌کنند و از طرف دیگر واحدهای نوساز را در زمان تحویل به قیمت روز به خریدار عرضه می‌کنند.

منبع: دنیای اقتصاد


برچسب هابرچسب ها: قیمت مسکن، اکازیون، بازار مسکن، پیش بینی قیمت مسکن، پیش فروش، قیمت کاذبآخرین خبرها
منبع: نوسازنیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *