قیمت نان‌های پرمصرف کاهش یافت

قیمت انواع نان‌های بسته بندی شده حجیم و نیمه حجیم با توافق سازمان حمایت و اتحادیه سراسری تولیدکنندگان و صادرکنندگان نان ایران، از ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری با ۵ تا ۱۰ درصد کاهش به بازار عرضه می‌شود.

مهر، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گزارش داد: در راستای اقدامات این سازمان و توافقات صورت گرفته با اتحادیه سراسری تولیدکنندگان و صادرکنندگان نان ایران در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و کمک به سیاستهای دولت، طی یک برنامه منسجم و همکاری صورت گرفته توسط اتحادیه مذکور، قیمت انواع نان‌های بسته بندی شده حجیم و نیمه حجیم پرمصرف کاهش یافته و از ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری این محصولات با ۵ تا ۱۰ درصد کاهش قیمت، در بازار داخل عرضه می شود.

بر همین اساس، مقرر شد قیمت مابقی اقلام نان های خاص و کم مصرف صنعتی تولید شده نیز مطابق ضوابط قیمت گذاری سازمان حمایت تعیین و توسط سازمان های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور در سامانه ۱۲۴٫ir ثبت و عملیاتی شود.

خاطر نشان می سازد؛ ضمن تاکید بر ضرورت رعایت قیمت های اعلام شده از سوی واحدهای عمده و خرده فروش، با مشاهده هر گونه تخلف در این زمینه با هماهنگی های انجام شده، بازرسان ویژه این سازمان و همچنین بازرسان سازمان های سراسر کشور با متخلفان برابر قانون برخورد خواهند شد.


۵۹۸٫ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ