قیمت پیش‌ فروش سکه اعلام شد

۲۴ام بهمن ،

رئیس کل بانک مرکزی، با اعلام قیمت علی الحساب ۱ میلیون تومان برای هر قطعه سکه در دور تازه پیش فروش، گفت: پیش فروش از ابتدای اسفندماه آغاز می گردد.

ممتازنیوز: رئیس کل بانک مرکزی، با اعلام قیمت علی الحساب ۱ میلیون تومان برای هر قطعه سکه در دور تازه پیش فروش، گفت: پیش فروش از ابتدای اسفندماه آغاز می گردد.

، محمود بهمنی در یک گفتگوی تلویزیونی جزئیات طرح تازه پیش فروش سکه از ابتدای اسفندماه سال جاری را اعلام کرد و گفت: از یکم اسفندماه سال جاری هر قطعه سکه پیش فروشی به قیمت علی الحساب ۱ میلیون تومان آغاز خواهد شد.

رئیس کل بانک مرکزی، اظهار داشت: قیمت اصلی سکه بر اساس پیش بینی سود متعارف و نرخ تورم، در ۶ ماه آینده تعیین می گردد.

بهمنی با اعلام اینکه در این مرحله پیش فروش سکه به صورت ۶ ماهه خواهد بود، تصریح کرد: در صورت وجود تقاضا، بانک مرکزی پیش فروش را برای مدت بیشتری در نظر خواهد گرفت.

وی بیان داشت: مبلغ ۱ میلیون تومان برای هر قطعه سکه در زمان پیش ‌فروش به صورت علی‌ الحساب است و در زمان تحویل مابقی قیمت آن که قطعا کمتر از قیمت روز بازار خواهد بود تعیین و از خریدار اخذ می گردد.

رئیس کل بانک مرکزی همچنین از طرحی برای ممنوعیت خرید و فروش ارز در شبکه غیررسمی خبر داد و گفت: خریداران و فروشندگان باید برای معاملات ارزی به صرافی‌های مجاز مراجعه کنند.

خبرگزاری مهر


..
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ