قیمت گران‌ترین آپارتمان تهران چقدر است؟

به تازگی یک واحد آپارتمان ۱۲۰۰ متری واقع در در منطقه کامرانیه تهران با قیمت هر مترمربع ۱۵۰ میلیون تومان به فروش گذاشته شده است که یک رکورد در قیمت آپارتمان‌های تهران به شمار می‌رود. قیمت کل این آپارتمان ۶خوابه ۱۷۰میلیارد تومان تعیین شده است.

این آپارتمان در یک برج ۱۸ طبقه واقع شده است که در هر طبقه این برج، ۴ واحد مسکونی قرار دارد. سونا، استخر، جکوزی، داخل واحد از امکانات این واحد می باشند.

هر روز که می گذرد قیمت‌ها شتابان‌تر از روز قبل خود صعود می‌کنند و بالا می‌روند. مسکن نیز یکی دیگر از مواردیست که از بقیه کالاها و خدمات خود را کمتر ندانسته و با آنها وارد گود رقابت افزایش قیمت شده است. با وجود گرانی مسکن و درماندگی مردم جنوب شهر برای خرید سرپناهی حتی با متراژ ۴۰ متری و خلاصی از اجاره‌نشینی، بازار فروش آپارتمان در شمال تهران حسابی داغ است.

درحالیکه‌ چند سال پیش یک واحد آپارتمان با قیمت هر مترمربع ۲۵ میلیون تومان، گرانترین آپارتمان تهران لقب گرفته بود که در حال حاضر میانگین آپارتمان در تهران با قیمت هر متر مربع ۲۵ میلیون تومان است.

بازار فروش واحدهای آپارتمانی لوکس در شمال تهران به واسطه شهرت سازندگان و طراحان، داغ است و هرکدام از مشتریان سعی می‌کنند که سریعتر از دیگران این واحدها را خریداری کنند؛ به همین جهت گاهی رکوردهای عجیبی در قیمت آپارتمان‌های لوکس در شمال تهران ثبت می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ