کاهش هزار تومانی قیمت مرغ/ واردات مرغ از برزیل و ترکیه


کاهش هزار تومانی قیمت مرغ/ واردات مرغ از برزیل و ترکیه

۰۹:۴۶ (پنج شنبه ۱۲ مرداد )
اخبار مرتبط
» میانگین تولید و مصرف مرغ در استان اردبیل برابر است
» هیچ مشکلی در تامین مرغ مورد نیاز مردم وجود ندارد
» گیلان از استان‌های برتر کشور در تولید مرغ سبز
» پلمب ۳ باب خانه کشتار مرغ در هفته اول ماه رمضان
» آشفته بازار توزیع مرغ در بزرگترین استان تولیدکننده و صادرکننده
» سقوط آزاد قیمت مرغ در بازار و پیش‌بینی کاهش بیشتر
» کاهش ۱۸۰۰ تومانی قیمت گوشت مرغ در تهران
نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس اتحادیه واردکنندگان گوشت و مواد پروتئینی گفت: قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ در بازار با کاهش بیش از یک هزار تومانی نسبت به هفته گذشته، به ۵۶۰۰ تومان کاهش یافت.

حسین صدر در یک نشست خبری گفت: با اجرایی شدن واردات ۱۰ هزار تن گوشت مرغ، قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ در بازار با کاهش بیش از یک هزار تومانی نسبت به هفته گذشته، به ۵۶۰۰ تومان رسید.

رئیس اتحادیه واردکنندگان گوشت و اقلام پروتئینی افزود: به دنبال صدور مجوز از سوی دستگاه های مسوول برای واردات ۱۰ هزار تن گوشت مرغ، واردات این محصول از کشورهای برزیل (۲۷۰۰ تن) و ترکیه (۱۴۰۰ تن) در دستور کار قرار گرفت که این امر، قیمت گوشت مرغ در بازار را که اخیرا دچار تلاطم شده بود، با کاهش بیش از یک هزار تومانی مواجه کرده است.

وی تصریح کرد: واردات ۵ هزار تن گوشت مرغ نیز از کشورهای اسلامی در حال انجام است و به زودی، باید رساندن سقف واردات این محصول به ۱۰ هزار تن اعلام شده، تمام نیاز بازار مرغ کشور تامین خواهد شد.

به گفته صدر، در حال حاضر گوشت های مرغ وارداتی با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت در تهران توزیع می شود و با انجام هماهنگی های بیشتر، در سایر استان ها نیز توزیع خواهد شد.

.

.

.

.

مهر


Foodna RSS Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ