کاهش ۳۰ درصدی جرایم طی ۱۵ روز اخیر

فرمانده انتظامی تهران‌ بزرگ گفت: مشارکت، همدلی و همراهی شهروندان تهرانی یاریگر پلیس پایتخت در برگزاری اجلاس غیرمتعهدها بود.

سردار ساجدی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا، در حاشیه شانزدهمین اجلاس کشورهای عضو جنبش غیرمتعهدها ضمن مثبت خواندن اقدامات امنیتی، انتظامی و ترافیکی پلیس پایتخت به مشارکت همه جانبه مردم اشاره کرد و گفت: قطعا این مهم میسر نمی‌شد مگر با همکاری خوب،‌تعامل سازنده و مشارکت همه جانبه مردم شریف تهران که لازم می‌دانم از شهروندان تقدیر و تشکر داشته باشم.
 
ساجدی‌نیا همراهی و همدلی سازنده مردم در برگزاری موفق شانزدهمین اجلاس سران جنبش غیرمتعهدها در تهران را نشان دهنده بلوغ سیاسی – امنیتی شهروندان تهرانی و اقتدار پلیس دانست و خاطر نشان کرد: به راستی این موضوع در مقابل چشم جهانیان به نمایش گذاشته شد و همگان شاهد این اتفاق مهم بودند.
 
رییس پلیس پایتخت گفت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از زمان ابلاغ ماموریت، برنامه‌ریزی‌های خود را در این خصوص شروع کرد و با به کارگیری کلیه توان و امکانات موجود، تمام تلاش و همت خویش را در برگزاری عزتمندانه این رویداد مهم و بین‌المللی مصروف داشت.
 
وی تصریح کرد: در کنار سایر واحدهای ناجا با برنامه‌ریزی‌های مستمر، دقیق و کارآمد توانستیم امنیت این اجلاس را تامین کرده و توان پلیس را به همگان نشان دهیم.
 
ساجدی‌نیا با مطلوب خواندن وضعیت امنیت شهر تهران در زمان برگزاری اجلاس ادامه‌داد: تلاش‌های خستگی‌ناپذیر سربازان ولایت‌مدار مجموعه پلیس پایتخت و برنامه‌ریزهای دقیق و موثر قرارگاه امنیتی تهران و اقدامات مناسب این قرارگاه در پیش‌بینی و پیشگیری از حوادث سوء‌احتمالی موجب شد تا پلیس ضمن تامین امنیت و نظم این اجلاس به انجام وظیفه ذاتی خویش که همانا برقراری نظم و پیشگیری از وقوع جرم است نیز بپردازد، به گونه‌ای که در طول ۱۵ روز گذشته شاهد کاهش ۳۰ درصدی جرایم بوده‌ایم.
 
وی با بیان اینکه طبیعتا برگزاری چنین اجلاس در هر کجای دنیا که باشد بدلیل تامین امنیت آن محدودیت‌هایی از جمله ترافیک را به دنبال دارد، خاطر نشان کرد: خوشبختانه شهروندان محترم تهرانی به مانند همیشه این بار نیز پلیس را یاری کردند.
 
ساجدی‌نیا گفت: پلیس همواره خدمتگزار مردم بوده و هست و هر کجا که پلیس و مردم در کنار هم قرار گرفته‌اند، افتخارات شگرفی خلق شده که برگزاری سرافرازانه و توام با امنیت و آرامش این اجلاس نمونه اخیر این همدلی است.
 
رییس پلیس پایتخت از فرماندهان ناجا، قرارگاه امام‌علی (ع) از تلاش تمامی عوامل اجرایی، امنیتی، نظامی و انتظامی، سپاه، بسیج همیشه در صحنه، سربازان گمنام امام زمان (عج)، سایر نهادهای خدمتگزار و همچنین ساکنان محلات همجوار ساختمان اجلاس و شهروندان تهرانی که با همکاری، تعامل، همراهی و مشارکت خوب خود پلیس را در تامین امنیت این رویداد مهم، تاریخی و بین‌المللی یاری کردند، صمیمانه تقدیر و تجلیل کرد.


ممتازنیوز/momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *