کشتی گیر آمریکایی حریف صادق گودرزی در دیدار نهایی شد

به گزارش ایرنا، ‘جردن باروفس’ از آمریکا عصر امروز (جمعه) و لحظاتی پیش در ورزشگاه ‘اکسل’ شهر لندن در مرحله نیمه نهایی رقابت های وزن ۷۴ کیلوگرم مسابقه های کشتی آزاد بازی های المپیک لندن، ‘دنیس چارگوش’ قهرمان جهان در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ از روسیه را در سه وقت متوالی و با نتایج ۳ بر یک، صفر بر ۲ و ۲ بر یک شکست داد و راهی دیدار نهایی شد.

به این ترتیب، ‘صادق گودرزی’ از ایران و ‘جردن باروفس’ از آمریکا ساعت ۲۳ و ۲۰ دقیقه به وقت ایران برای کسب مقام قهرمانی و مدال طلای وزن ۷۴ کیلوگرم مسابقه های کشتی آزاد بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.

جردن باروفس از آمریکا، صادق گودرزی از ایران، اشرف علی‌ اف از جمهوری آذربایجان، دیوید خوتسیشویلی از گرجستان، عبدالحکیم شاپی یف از قزاقستان، ریکاردو روبرتی از ونزوئلا، سوسلان تگی یف از ازبکستان، سوشوکو تاکاتانی از ژاپن، آگوستو میدانا از گینه بیسائو، وچتاتیاز از تونس، متیو جنتری از کانادا، فرانسیسکو سولر از پورتوریکو، دنیس چارگوش از روسیه، کریل ترزیف از بلغارستان، انوربات پروجاو از مغولستان، گابور هاتوش از مجارستان، چونگ یائو ژانگ از چین، پانجام یاداو از هندوستان، اولگ موتسالین از یونان و سولر از کوبا، ۱۹ کشتی گیر وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد حاضر در بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن هستند.

مسابقه های کشتی آزاد بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن، ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه بعدازظهر امروز (جمعه) با رقابت های دو وزن ۵۵ و ۷۴ کیلوگرم در ورزشگاه ‘اکسل’ شهر لندن آغاز شده است.

رقابت های سه وزن ۶۰، ۸۴ و ۱۲۰ کیلوگرم نیز فردا (شنبه) و دو وزن ۶۶ و ۹۶ کیلوگرم، روز یکشنبه برگزار می شود و ‘مسعود اسماعیل پور’، ‘احسان لشکری’، ‘کمیل قاسمی’، ‘مهدی تقوی’ و ‘رضا یزدانی’ به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

ورزشی. ** ۷۵۳۷ ** ۱۵۸۹

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۲۷۰۰۳۰


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ