کشف کالای قاچاق یک میلیارد و۲۰۰میلیون ریالی در “خرم آباد”

۰۸اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی لرستان در راستای مبارزه با کالای قاچاق ۶۰ دستگاه کولر گازی به ارزش یک میلیارد و۲۰۰میلیون ریال در “خرم آباد” را کشف و ضبط کردند.

به گزارش خبرنگار اجتماعیممتازنیوز، سرهنگ ” غلامعباس غلامزاده ” جانشین فرمانده انتظامی لرستان با اعلام این مطلب،اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با کالای قاچاق و ارز در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا خبری مبنی بر ورود یک محموله قاچاق از سمت” تهران” را کسب و موضوع را با کنترل محور های مواصلاتی در دستور کار قرار دادند.
 
وی افزود : ماموران روز قبل با کنترل محور های مواصلاتی خودرو مورد نظر را شناسایی و در بازرسی از آن ۶۰دستگاه کولر گازی قاچاق که فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی بود کشف و ضبط کردند.
 
جانشین فرماندهی انتظامی لرستان ، با بیان اینکه ارزش این محموله حدود یک میلیارد و۲۰۰میلیون ریالی اعلام شده است ، گفت: در این رابطه راننده خودرو به جرم حمل و جابجایی کالای قاچاق دستگیر و همراه با اقلام کشف شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل اداره کمرک استان شد.
 
“غلامزاده ” با اشاره به تبعات مخرب قاچاق کالا بر پیکره اقتصادی کشور، از هم استانی ها خواست با ارسال خبرها پیرامون قاچاق کالا به مراکز فوریت های پلیس ۱۱۰ ، پلیس را در مبارزه با سوداگران کالای قاچاق یاری کنند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *