کشف ۴۸۱ کیلو گرم مواد مخدر و هلاکت یک شرور در رزمایش غدیر توسط پلیس کرمان

به گزارش تفسیری ممتازنیوز iبه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ ۵شنبه ۱۱م آبان ،

فرمانده انتظامی کرمان با اشاره iبه اجرای رزمایش غدیر توسط پلیس استان از کشف بالغ بر ۴۸۱ کیلو گرم مواد مخدر ، هلاکت یک شرور و دستگیری ۱۳۰ متهم خبر داد.

به گزارش تفسیری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران از  پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار “حسین چناریان” با اعلام این خبر گفت: رزمایش غدیر با هدف پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز iبه خصوص ارتفاعات و گردنه های حساس از لوث عوامل ناامنی، iبه مدت ۴۸ ساعت در شهرستان کرمان و بردسیر iبه مرحله اجرا گذاشته شد. 
وی بیان کرد: این رزمایش iبه میمنت عید غدیر با رمز” یاعلی ابن ابیطالب” و با بکارگیری استعداد و توان پلیس استان شامل یگان های انتظامی، امداد و تکاروان پلیس نسبت iبه دستیابی اهداف از پیش تعیین شده iبه مرحله اجرا در آمد.
فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد:در اجرای این رزمایش بالگردان ناجا نیز تیم های عملیاتی شرکت کننده در طرح را پشتیبانی هوایی کردند.
وی بیان کرد: در مدت ۴۸ ساعت اجرای این رزمایش، با تلاش یگان های عمل کننده، دستاوردهای مطلوبی کسب شد.
مقام ارشد انتظامی استان گفت: با تلاش ماموران انتظامی در حوزه مبارزه با مواد مخدر و مبارزه با سوداگران مرگ بالغ بر ۴۸۱ کیلو گرم انواع مواد کشف و ۱۷ قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر دستگیر  و یک شرور iبه هلاکت رسید.
وی ، دستگیری ۱۱۳ متهم شامل اشخاص تحت تعقیب دستگاه های قضایی و امنیتی و اتباع بیگانه بدون مجوز اقامت ، پاکسازی ۱۲ منطقه و استعلام بالغ بر ۱۵۰ دستگاه وسیله نقلیه مشکوک ، توقیف دو ستگاه خودرو و کشف مقادیری سوخت قاچاق را از دیگر اقدامات ماموران انتظامی در اجرای رزمایش غدیر برشمرد.
وی در پایان افزود: این رزمایش تا پاکسازی همهی نقاط مورد نظر و ارتفاعات مشکوک iبه تردد عوامل ناامنی ادامه دارد./ف


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ