لایحه دفاعیه ژوزه iبه کمیته انضباطی رسید

۲۴ آبان iبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

محمود سالارکیا در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: لایحه دفاعیه‌ای که بر اساس اظهارات و توضیحات مانوئل ژوزه تنظیم شده بود روز قبل (سه‌شنبه) iبه امضای ایشان رسید و طبق هماهنگی iبه عمل آمده با آقای اسماعیل حسن زاده صبح امروز(چهارشنبه) در اختیار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار گرفت.

وی با اشاره iبه اظهارات سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد این موضوع خاطر نشان کرد: آنچه ژوزه در دفاعیه خود مطرح کرده فقط در حد حرف نیست و ایشان آنها را در عمل ثابت کرده‌اند. باشگاه پرسپولیس بیشترین همکاری را با تیم ملی فوتبال کشورمان داشته است و بدون تردید این امر بدون همراهی همه جانبه سرمربی میسر نبود.

سالارکیا در ادامه تصریح کرد: آقای مانوئل همانطور که در اظهارات خود گفته، در عمل هم ثابت کرده که با وجود اختلافاتی که از قبل با کارلوس کی روش داشته، آنها را وارد مناسبات فوتبال ایران نکرده و با وجود مشکلات فراوانی که خود داشته، ملی پوشان را هر وقت که مورد نیاز سرمربی تیم ملی بوده است در اختیار ایشان گذاشته اند.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس افزود: امیدوارم اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با در نظر گرفتن اظهارات مانوئل ژوزه در لایحه دفاعیه مبنی بر اینکه نه تنها اقدامی علیه تیم ملی انجام نمی دهند، بلکه حمایت از تیم ملی را در دستور کار دارند و این را در عمل ثابت کرده اند، نسبت iبه قضاوت درباره این پرونده اقدام کنند.

محمود سالارکیا در پایان تصریح کرد: حمایت از تیم ملی در مسیر صعود iبه جام جهانی از اولویت‌های باشگاه پرسپولیس بوده است و ما امیدواریم با درایتی که وجود دارد، این مناسبات تقویت شود.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ