لنگرود صاحب پارکینگ طبقاتی می شود

لنگرود صاحب پارکینگ طبقاتی می شود

لنگرود صاحب پارکینگ طبقاتی می شود

ممتازنیوز: رئیس شورای اسلامی شهر لنگرود از ساخت پارکینگ طبقاتی این شهر خبر داد.

منوچهر مهدی‌پور ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی این شهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت اظهار کرد: آسفالت کوچه‌ها و معابر از خودیاری مردم نشات می‌گیرد و تاکنون در برخی نقاط شهر لنگرود شهرداری این شهر با مجوز شورای اسلامی حدود ۴ ملیارد تومان در این زمینه هزینه کرده است.
رئیس شورای اسلامی شهر لنگرود با بیان اینکه آسفالت مذکور در شش ماه نخست امسال آغاز و در شش ماه دوم پایان می‌یابد، ابراز کرد: شهرداری و شورای شهر لنگرود با احداث میادین سعی در کاهش ترافیک این شهر کردند که از جمله آنها می‌توان به میدان شهید آذر ارجمند و میدان معلم اشاره کرد که در کاهش ترافیک تاثیر به‌سزایی دارند.
وی با اشاره به چشم‌انداز ۱۰ ساله شهرداری لنگرود تصریح کرد: پروژه‌های بسیاری در اولویت‌بندی قرار گرفته‌اند که از جمله آنها احداث پارکینگ طبقاتی لنگرود است.
مهدوی‌پور، احداث پارکینگ طبقاتی را موجب کاهش بار ترافیکی لنگرود دانست و افزود: مسافران به‌راحتی می‌توانند از این منطقه توریستی دیدن کنند.
وی این پارکینگ را از نظر بعد اقتصادی بسیار مقرون به صرفه دانست و تصریح کرد: قرار است این پارکینگ در پشت داروخانه میثاقیه لنگرود احداث شود و کارفرمای آن نیز انتخاب شده است.
این مسئول درباره احداث ترمینال لنگرود اذعان کرد: با احداث این ترمینال کمک قابل توجهی به کاهش بار ترافیکی می‌شود ضمن اینکه زمین آن تهیه و سرمایه‌گذار نیز مشخص شده است و حداکثر تا ۲۲ بهمن امسال بحث ترمینال لنگرود برطرف می‌شود.
وی در زمینه دفع آب‌های سطحی لنگرود تصریح کرد: در پنج سال گذشته گره‌های کوری در این زمینه توسط شهرداری و شورای شهر باز شده و برای برطرف شدن کامل این معضل نیازمند ۲ هزار متر مربع لوله‌گذاری است.
مهدی‌پور از نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی خواست تا بودجه‌ای خارج از اعتبارات شهرستان به این امر اختصاص داده شود.
وی خاطرنشان کرد: مسیر ساختمان جدید دانشگاه آزاد که در مهر امسال دانشجویان به این ساختمان منتقل می‌شوند نیازمند آسفالت است که این کار در اسرع وقت در دستور کار شهرداری قرار دارد.


پرشین خودرو | RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *