لهراسبی در اختتامیه جشنواره جوانه می‌خواند

جام جم آنلاین: اختتامیه دومین جشنواره جوان و رادیو (جوانه)‌ سی‌ام مهرماه در سالن همایش‌های رازی برگزار می‌شود. علی لهراسبی به عنوان خواننده در این مراسم حضور خواهد داشت.

حمیدرضا افتخاری دبیر دومین جشنواره جوانه در این نشست خبری در خصوص روند برگزاری دومین جشنواره جوانه گفت: دومین جشنواره جوانه کار خود را در یک هفته بعد از برگزاری جشنواره نخست  در اسفندماه ۹۰ آغاز کرد و اختتامیه آن هم ۳۰ مهر ماه سال جاری در سالن همایش های رازی برگزار خواهد شد.

او درباره بخش های مختلف مراسم اختتامیه  اظهارداشت  : در مراسم اختتامیه برنامه ای تدارک دیده شده که بالغ بر ۱۸۰ دقیقه خواهد بودکه بخش های متنوعی هم خواهد داشت از جمله اینکه چندین شگفتانه خواهیم داشت که در خلال این زمان به مخاطب عرضه خواهد شد.

افتخاری افزود: در مراسم اختتامیه چند  دسته مهمان خواهیم داشت که اصلی ترین دسته آنها کاندیداها هستند که ۱۵۴ نفر در بخش های مختلف می باشند و از این تعداد ۸۶ نفر خانم و ۶۸ نفر آقا هستند همین طور ۵۴ نفر از کاندیداها تهرانی و مابقی از شهرستان ها هستند.

او تصریح کرد: در بین شهرستان ها بیشترین کاندیداها از خراسان رضوی هستند که با ۱۵ کانیدا در صدر جدول قرار دارد استان اصفهان با ۱۲ کاندیدا و استان های گیلان،کرمان و البرز هم هر کدام با ۶ کاندیدا در رده های بعدی قرار دارند.
افتخاری خاطر نشان کرد: دسته دوم مهمانان خانواده بزرگ شبکه جوان هستند و دسته سوم نیز جمع کثیری از پیشکسوتان رادیو و هنرمندان عرصه های مختلف هستند که دعوت ما را پذیرفته و بریا حضور در اختتامیه اظهار علاقه نموده اند.

دبیر اجرایی جشنواره افزود: با توجه به اینکه دوره بعدی جشنواره به صورت بین المللی برگزار خواهد شد لذا اهدای جوایز به اصطلاح جمع و جور تر خواهد بود و ۱۴ نفر کمتر بر روی سن قرار می گیرند.

او در ارتباط با اجرای جشنواره هم گفت: در کهکشان شبکه جوان گویندگان ستاره زیادی وجود دارند لذا ما از این ظرفیت شبکه استفاده کرده مانند دوره پیش اجرای مراسم بر عهده تعدادی از گویندگان شبکه قرار دارد.

کمک هزینه سفر به عمره،تندیس جشنواره ،لوح تقدیر و نت بوک عنوان جوایزی بودند که افتخاری به عنوان جوایز نفرات برتر بخش شنیداری عنوان کرد برای نفر دوم در بخش شنیداری نیز کمک هزینه سفر به عتبات عالیات،گوشی تلفن همراه،لوح تقدیر در نظر گرفته شده است .

او به تغییر در نحوه برگزیده شدن ۵ نفر برگزیده شده نهایی اشاره کرد و گفت: روال کار در جشنواره دوم متفاوت است و ۵ نفر اول کاندیداها برای مصاحبه دعوت می شوند که اگر امتیازات به هم نزدیک بود حق کسی ضایع نشود.

در این نشست خبری که علی لهراسبی هم به عنوان خواننده مراسم اختتامیه در آن حضور داشت از تندیس دومین جشنواره جوانه با حضور ،بهنام احمد پور مبارکه مدیر شبکه جوان و حمیدرضا افتخاری دبیر اجرایی جشنواره رونمایی شد.این تندیس تلفیقی از کره زمین، نماد جوانه و انسان است که شکل یکی از نت های موسیقی را در ذهن متبادر می کند.

علی لهراسبی که قرار است در روز مراسم  اختتامیه به همراه گروهش اجرای زنده داشته باشد ضمن ابراز علاقه به حضور در رادیو جوان گفت: من تا جایی که فرصت داشته باشم رادیو جوان را گوش می کنم و حتی می توانم به جرات بگویم که رادیو را بیشتر از تلویزیون دوست دارم.

لهراسبی افزود: در این مراسم که حدودا ۴۰ دقیقه به طور مجزا اجرا خواهم داشت تلفیقی از تیتراژهایی که تاکنون خوانده ام و همین طور قطعاتی از آلبوم جدیدم را اجرا کرده ام که کاملا ریتمیک است.

او ابراز امیدواری کرد که برای جشنواره بعدی  قطعه ای مجزا که صرفا مربوط به جشنواره جوانه باشد اجرا کند.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version
بانشر: ممتازنیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ