لوسیو به سائوپائولو پیوست

۳۰م آذر ،

 لوسیو مدافع برزیلی دنیای فوتبال در صحبت هایی به این نکته اشاره کرد که باشگاه سائوپائولو را به عنوان تیم آینده اش برگزیده و این انتخاب به خاطر پیشینه موفق و تاریخ درخشان تاریخ این باشگاه بود.

لوسیو در صحبت هایی به وب سایت رسمی باشگاه جدیدش گفت:« تاریخ سائوپائولو تاریخی برنده است و این تیم حرفه ای گری بالایی دارد.من همیشه در جریان صحبت هایم با دوستانم، نکات جالب و خوبی در مورد این تیم شنیده بودم؛ چه آن دوست هایی که در لیگ برزیل بازی می کنند و چه کسانی که در تیم ملی برزیل می باشند. بازیکنان حرفه ای که در این باشگاه بودند همیشه از سائوپائولو تعریف می کنند. بدون شک این باشگاهی است که تمام کیفیت های موجود را دارد. این یکی از دلایلی است که من سائوپائولو را انتخاب کردم.»

لوسیو که در سال۲۰۰۲ با تیم ملی برزیل به قهرمانی جام جهانی رسید بعد از آنکه در ترکیب اصلی بینکونری جایی برای خودش نمی دید، از این تیم جدا شد. این درحالی است که لوسیو تابستان قبل به عنوان بازیکن آزاد از اینتر جدا شده و به یوونتوس پیوسته بود.

خود لوسیو در ادامه صحبت هایش گفت:« تطبیق یافتن برای من نکته خیلی مهمی خواهد بود. من هیچ وقت در هیچ تیمی که بوده ام  به هیچ مشکلی برنخورده ام؛ معمولا خیلی سریع به شرایط عادت کرده ام. اشتیاق من و توقعم برای بازی کردن، تمرین کردن و بازگشت به زمین های چمن برزیل به من روحیه می دهد و به شدت کمکم خواهد کرد.»


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *