لیست مازاد پرسپولیس اعلام شد

۱۵م آذر ،

اخبار باشگاه پرسپولیس : فوتبال آنلاین : مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: بر اساس اقدام سرمربی تیم، چهار بازیکن در لیست مازاد قرار گرفتند.

به گزارش فوتبال آنلاین محمد رویانیان در گفت‌وگو با پایگاه اینترنتی باشگاه پرسپولیس افزود: سرمربی تیم، نام چهار بازیکن را به طور قطعی در لیست مازاد قرار داده و اسامی آنها را به ما اعلام کرده است. این نفرات برای ما قابل احترام می باشند و برای حفظ حرمت آنها نامشان را به رسانه‌ها اعلام نمی‌کنیم و با خود آنها صحبت خواهیم کرد تا تیم بعدی‌شان را به باشگاه اعلام کنند تا مذاکرات لازم صورت پذیرد.

رویانیان در پاسخ به این سوال که آیا نفرات دیگری هم در لیست مازاد قرار خواهند گرفت، گفت: این احتمال وجود دارد اما فعلا می‌توانم از قرار گرفتن قطعی نام چهار بازیکن در لیست مازاد یاد کنم و دربارهٔ سایر نفرات باید منتظر تصمیم نهایی سرمربی باشیم. از طرفی دیگر این نکته را هم مد نظر داریم که در نقل و انتقالات نیم فصل، چه بازیکنانی را می‌توانیم جذب کنیم و بر این اساس تصمیمات نهایی پس از مشورت با سرمربی اتخاذ می‌شود.

رویانیان در پایان گفت: به محض بازگشت به تهران جلسه کمیته فنی برگزار خواهد شد و دربارهٔ آینده تیم تصمیماتی پس از دریافت نظرات کارشناسی اتخاذ خواهد شد.


FootballOnline.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ