لیگ قهرمانان اروپا ؛ حذف چلسی با برد،سلام یووه به اروپا،تساوی بارسا

۱۵م آذر ،

لیگ قهرمانان اروپا ؛ حذف چلسی با برد،سلام یووه به اروپا،تساوی بارسا

اخبار لیگ قهرمانان اروپا : هشت بازی از لیگ قهرمانان اروپا انجام شد.

به گزارش فوتبال آنلاین  در شب دوم از هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا تیم های گروه E تا  H این رقابت ها به مصاف هم رفتند.

  در مهم ترین و سرنوشت سازترین دیدار شب پایانی تیم فوتبال شاختار دونتسک در ورزشگاه خانگی خود میزبان یوونتوس بود که در این بازی شاگردان کونته موفق شدند با گل به خودی دقیقه ۵۶ مدافع حریف از سد نماینده اوکراین عبور کنند تا هر دو تیم به مرحله حذفی برسند و چلسی قهرمان فصل قبل وداعی زود هنگام را با این رقابت ها داشته باشد. آبی پوشان چلسی هم که به مصاف نوردشلند دانمارک رفته بودند، در نهایت موفق شدند با نتیجه ۶ بر ۱ تیم قعرنشین گروه  را تحقیر کنند تا اولین برد رافا بنیتس در چلسی با حذف تیمش از لیگ قهرمانان همراه شود.

  در گروه F مسابقات تیم فوتبال بایرن مونیخ با نتیجه ۴ بر ۱ باته را در هم کوبید و والنسیا با یک گل لیل فرانسه را مغلوب کرد تا در نهایت بایرن و والنسیا تیم های صعود کننده این گروه باشند.

  همچنین در گروه  G رقابت ها آبی و اناری پوشان بارسلونا میزبان بنفیکا بودند که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا شاگردان ویلانووا به عنوان تیم اول صعود کنند، در دیگر بازی این گروه هم تیم فوتبال سلتیک با نتیجه ۲ بر یک از سد اسپارتاک مسکو گذشت تا اسکاتلندی ها جشن صعود را در ورزشگاه خانگی خود بر پا کنند.

 در آخرین گروه مسایقات هم تیم فوتبال منچستر که از پیش صعود خود را قطعی کرده بود با یک گل مغلوب کلوج شد و گالاتاسرای ترکیه با نتیجه ۲ بر ۱ میزبان خود براگا را از پیش رو برداشت تا ترک ها در مرحله حذفی مسابقات بدون نماینده نباشند.

 نتایج شب پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:

 شاختار ۰ – یوونتوس ۱

چلسی ۶ – نوردشلند ۱

بایرن ۴ – باته ۱

لیل ۰ – والنسیا ۱

بارسلونا ۰ – بنفیکا ۰

سلتیک ۲ – اسپارتاک مسکو ۱

منچستریونایتد ۰ – کلوج ۱

براگا ۱ – گالاتاسرای ۲


FootballOnline.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ