لیگ ملت‌های اروپا: شکست عجیب حریف ایران در جام جهانی مقابل مجارستان / تساوی ایتالیا و آلمان / ترکیه حریفش را گلباران کرد

لیگ ملت‌های اروپا با شکست انگلیس و تساوی ایتالیا و آلمان پیگیری شد.

لیگ ملت‌های اروپا: شکست عجیب حریف ایران در جام جهانی مقابل مجارستان / تساوی ایتالیا و آلمان / ترکیه حریفش را گلباران کرد

به گزارش ممتاز نیوز، لیگ ملت‌های اروپا پیگیری شد.

شکست دور از انتظار انگلیس

تیم ملی فوتبال انگلیس لیگ ملت های اروپا را با شکست آغاز کرد.

سه شیرها در دیدار آغازین خود در ورزشگاه پوشکاش آره نا بوداپست با یک گل مقابل مجارستان شکست خوردند تا گام نخست را ناامید کننده بردارند.

تک گل مجارستان در دقیقه ۶۶ از روی نقطه پنالتی توسط اسزوبوسلای به ثمر رسید.

بازی ایتالیا و آلمان برنده نداشت

تیم‌های ایتالیا و آلمان در ورزشگاه رناتو دال‌آرا شهر بولونیا تن به تساوی ۱-۱ داد.

نیمه نخست ژرمن‌ها برتر بودند و چند فرصت گلزنی هم خلق کردند، اما در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودند. در سمت مقابل ایتالیا یک مرتبه توسط اسکاماکا تیر دروازه نویر را به لرزه درآورد.

نیمه دوم را ایتالیا بهتر شروع کرد و بازی تا حدودی برابر شد. سرانجام دقیقه ۷۰ گنونتو بازیکن جوان آتزوری ارسال کرد و پلگرینی برای ایتالیا گل نخست را زد. اما دقیقه ۷۳ ارسال هافمن و ضربه نهایی کیمیش خیلی زود کار را به تساوی کشاند، نتیجه‌ای که تا پایان بازی پابرجا ماند.

سایر بازی ها:

از گروه یک لیگ B ارمنستان با یک گل از سد جمهوری ایرلند گذشت. از گروه سوم این لیگ، تیم‌های فنلاند و بوسنی به تساوی یک بر یک رضایت دادند و دیدار مونته نگرو و رومانی نیز با شکست ۲ بر صفر رومانی همراه بود.

این مسابقات با برگزاری دیدار لیتوانی و لوکزامبورگ از گروه یک لیگ C دنبال شد که طی آن لوکزامبورگ با ۲ گل به برتری دست یافت. ترکیه نیز با ۴ گل جزایر فارو را از پیش برو برداشت.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *