مأموریت منافقین برائ خرابکاری در لیبرتی

۳۰م دیماه ،

سرکرده منافقین به اعضای این گروهک در کمپ موقت لیبرتی دستور خرابکاری در این مکان را داده است.

به گزارش حوزه سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، “مسعود رجوی” سرکرده منافقین به اعضای این گروهک در کمپ موقت لیبرتی، دستور خرابکاری در این مکان را داده است.

بنا بر گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان، در حالی کە هنوز کشوری ثالث حاضر به پذیرش اعضای منافقین نشده است، سرکردگان این گروهک همه سعی خود را بر ماندن در این کشور و بازگشت به پادگان اشرف متمرکز کرده‌اند.

بر پایه این خبر لابی‌های منافقین در اروپا و رسانه‌های این گروهک سعی دارند با غیر انسانی نشان دادن وضعیت کمپ موقت لیبرتی، موافقت سازمان ملل را برائ بازگشت اعضای این گروهک به پادگان اشرف کسب کنند.

یکی از اعضای تازه‌ جداشده منافقین در عراق گفت: «مسعود رجوی به بعضی از رده‌های بالاتر سازمان در کمپ لیبرتی دستور داده تا سرحد امکان به خرابکاری در این کمپ بپردازند و تصاویری از وضعیت نامطلوب لیبرتی را منتشر نمایند.»

وی ادامه داد: «رجوی حتی به رده‌های بالاتر سازمان پیغام داده کە آن‌قدر فضای لیبرتی را آلوده و غیر قابل سکونت بکنید کە سبب شیوع بیماری و حتی مرگ چند نفر از اعضا شود! ما فقط از این طریق می‌توانیم سازمان‌های بین‌المللی را تحت تاثیر قرار دهیم.»

این عضو جدا شده اضافه کرد: «سازمانی کە روزی ادعای براندازی نظام جمهوری اسلامی را داشت، امروز به کمک زباله و فاضلاب قصد دارد چند روزی را بیشتر زنده بماند، این روش رجوی سبب شده کە کمپ لیبرتی کە از سوی نماینده سازمان ملل حائز شرایط استاندارد زندگی بود به یک آشغال‌دانی تبدیل شود.»

شایان ذکر است چندی پیش گروه خبرنگاران اعزامی به پادگان اشرف با مدیر هتل یمامه در بغداد مصاحبه کردند کە قرار بود میزبان اعضای منافقین بعد از اخراج از پادگان اشرف باشد، ولی با مخالفت سرکردگان منافقین روبه‌رو شد و به همین سبب کمپ لیبرتی به عنوان محل اسکان موقت اعضای این گروهک انتخاب شد.

انتهای پیام/ش


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ