مانچینی: شیخ منصور بالوتلی را نمی فروشد

۱۲م دیماه ،

این مهاجم جنجالی منچسترسیتی در این فصل عملکردی ناموفق داشت و تا این هفته توانسته فقط یک گل برای این تیم به ثمر برساند ضمن آن که مشکلات انضباطی متعددی هم داشته است.
با این حال مانچینی از بالوتلی حمایت کرد ولی اخطار داد که او باید کارنامه اش را پاک کند.
وی به روزنامه گازتا دلو اسپورت گفت: فکر می کنم ماریو اینجا می ماند اما آینده او تا حد زیادی بستگی به خودش دارد. شیخ منصور علاقمند او است چون استعدادهای او را به خوبی می شناسد و معتقد است که نام منچسترسیتی را در سراسر جهان گسترده است.
سرمربی منچسترسیتی افزود: باشگاه روی ماریو سرمایه گذاری سنگینی کرده و صحیح نیست که او را از پنجره دور بیندازد.
وی رابطه خود و بالوتلی را هم همواره خوب توصیف کرد و گفت:حتی در برخی شرایط و با بعضی کارهای او هم رابطه ما خوب بوده است. من شیفته او هستم چون سالها با هم زندگی کرده ایم. مراحل رشد او را دیده ام اما رابطه حرفه ای چیز دیگری است.
مانچینی گفت از بالوتلی خواسته است خود را در ترکیب تیم نشان دهد و افزود: زمان حرفهای بی اهمیت قبل است. بالوتلی ۲۲ ساله است و وقت آن رسیده که حرفه ای عمل کند.من جدیت در تمرین و ثبات بیشتر در زندگی خصوصی و رفتار صحیح در میدان را از او خواسته ام.
وی اضافه کرد: توتی ( مهاجم رم) بهترین نمونه برای ماریو است. اگر فرانچسکو می تواند همچنان در ۳۶ سالگی در اوج باشد به این دلیل است که حرفه ای عمل می کند.
سرمربی منچسترسیتی گفت: ماریو هم اکنون به تمرینات باز گشته و می تواند در دیدار مقابل استوک روی نیمکت بنشینید . شاید هم در دیدار مقابل واتفورد در جام حذفی در روز ۵ ژانویه به میدان برود.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ