مایلی‌کهن: ایده‌ها و تفکرات خوبی دارم

۲۸اردیبهشت،

محمد مایلی‌کهن در پایان نشست دانش افزایی مربیان فوتبال گفت: هنوز به باشگاه پرسپولیس برنامه‌ای ندادم چون سرمربی نشدم. اگر این اتفاق بیفتد تفکرات و ایده‌های زیادی دارم به طور مثال پرسپولیس بهترین گلزن‌ها را داشته و می‌تواند از تجربه اشخاصی مثل پیوس استفاده کند. پنجعلی که ۱۴ سال در تیم ملی حضور داشته و مدت ها کاپیتان بوده می‌تواند تجربیاتش را در اختیار تیم قرار دهد.

به گزارش فارس، وی افزود: البته قرار نیست جوانگرایی صرف انجام شود و بازیکنان جوانی را جذب خواهم کرد که پشت در تیم ملی حضور داشته باشند. برنامه کوتاه مدت و بلند مدت دارم، برنامه کوتاه مدتم قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر است تا هواداران بیش از این افسرده نشوند.

مایلی کهن در مورد جلسه با کفاشیان و اینکه در مورد تیم ملی جوانان پیشنهادی داده است عنوان کرد: به عنوان کسی که سال ها سرمربی تیم ملی بوده با کفاشیان جلسه داشتم و تجربیاتم را در اختیار او قرار دادم. راجع به جوانان مشاوره دادم اما هیچ گزینه‌ای را معرفی نکردم.

وی در مورد اینکه آیا به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب می‌شود، گفت: من تنها هفته پیش یک جلسه برگزار کردم و نمی‌دانم آیا این اتفاق می‌افتد یا نه.

مایلی کهن در مورد اینکه برخی‌ها می‌گویند او برای حضور در پرسپولیس با مسئولان لابی کرده است گفت: اصلا جوابی در این زمینه ندارم که بدهم، ۱۴ سال در پرسپولیس حضور داشتم که ۶ سال کاپیتان بودم، ۶ سال مربی این تیم بودم و بهترین نتایج پرسپولیس در زمان حضور ما رقم خورد. واقعا جایی برای لابی وجود ندارد.

وی در مورد اینکه مسئولان صبا اعلام کرده اند او جز گزینه‌های هدایت این تیم است گفت:از لطف اعضا ممنونم و از این مسائل اطلاعی ندارم، هیچ کس با من صحبتی انجام نداده است.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *