مایکروسافت، مدیاپلیر ویندوز ۱۱ را برای ویندوز ۱۰ هم منتشر کرد

نسخه‌ی جدید اپلیکیشن مدیا پلیر که صرفا برای ویندوز ۱۱ منتشر شده بود، ازاین‌پس برای کاربران ویندوز ۱۰ نیز در دسترس است اما فعلا تنها برای عده‌ای معدود از کاربران عرضه شده است.

مایکروسافت، مدیاپلیر ویندوز ۱۱ را برای ویندوز ۱۰ هم منتشر کرد

به گزارش ممتاز نیوز، مایکروسافت اواخر سال ۲۰۲۲ نسخه‌ی بازطراحی‌شده‌ی اپلیکیشن Media Player را در دسترس کاربران اینسایدر ویندوز ۱۱ قرار داد. این اپلیکیشن از سال ۲۰۲۲ میزبان یک‌سری تغییرات شده است تا افزون‌بر پشتیبانی از قابلیت‌های جدید بتواند فرمت‌های صوتی بیشتری را اجرا کند.

همزمان با بازطراحی مدیا پلیر، کاربران ویندوز ۱۰ همچنان مشغول استفاده از Groove Music هستند. به‌نظر می‌رسد مایکروسافت سرانجام تصمیم گرفته است Groove Music را در ویندوز ۱۰ با نسخه‌ی جدید مدیا پلیر جایگزین کند. مایکروسافت پیش‌تر مدیا پلیر را برای گروهی از کاربران نسخه‌ی آزمایشی ویندوز ۱۰ منتشر کرده بود.

Neowin به‌نقل از Deskmodder می‌نویسد نسخه‌ی جدید مدیا پلیر هم‌اکنون در فروشگاه داخلی ویندوز در دسترس قرار دارد. این یعنی به‌زودی تمامی کاربران ویندوز ۱۰ می‌توانند مدیا پلیر را روی سیستم خود نصب کنند. مدیا پلیر فعلاً برای تمامی کاربران منتشر نشده است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *