مایکروسافت عرضه محدود آفیس ۲۰۲۲ را آغاز کرد

۳۰م دیماه ،

 

شرکت مایکروسافت عرضه نسخه تازه بسته نرم افزاری آفیس خود را که به آفیس ۲۰۲۲ معروف است، آغاز کرده است. 
به گزارش وب پایگاه اینترنتی computerworld، شرکت مایکروسافت به کارکنان بعضی شرکت‌ها و موسسات آموزشی اجازه داده است تا نسخه تازه این بسته نرم افزاری را خریداری کنند. کارکنان این شرکت‌ها و موسسات می‌توانند به ازای پرداخت ۹۵٫ ۹ دلار بسته نرم افزاری آفیس ۲۰۲۲ را خریداری کنند. 
بر اساس این گزارش، کارکنان این شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند آفیس ۲۰۲۲ را از طریق یکی از طرح‌های مایکروسافت که به برنامه کاربری‌های خانگی (HUP) معروف شده است، خریداری کنند. این کارکنان به ازای پرداخت ۹۵٫ ۹ دلار می‌توانند از نرم افزارهای ورد، اکسل، پاورپوئینت، اوت لوک، وان نوت، اکسس، پابلیشر، اینفوپث و لینک که در آفیس ۲۰۲۲ عرضه شده است، استفاده کنند. برنامه کاربری‌های خانگی یکی از طرح‌های مایکروسافت برای فروش نرم افزار به شرکت‌ها و سازمان‌هایی است که قصد دارند محصولات مایکروسافت را به صورت عمده خریداری کنند. این طرح به کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها اجازه می‌دهد آخرین نسخه از نرم افزارهای آفیس را برای استفاده بر روی رایانه‌های خانگی خود به قیمت کمی دانلود کنند. 
شرکت مایکروسافت در حال حاضر نسخه‌ای از آفیس ۲۰۲۲ را در اختیار این کاربران قرار داده که به پروفشنال پلاس معروف شده است. 
شرکت مایکروسافت هنوز به صورت رسمی اعلام نکرده از چه زمانی قصد دارد آفیس ۲۰۲۲ را به صورت گسترده وارد بازار کند، اما این شرکت معمولاً زمانی محصولات تازه خود را از طریق برنامه HUP به فروش می‌گذارد که این محصولات برای عرضه نهایی آماده باشد. به همین سبب پیش‌بینی می‌شود نسخه تازه آفیس در عرض چند هفته آینده روانه بازار شود.

ایستنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ